Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek? Visszaadnátok...

Mit tennétek? Visszaadnátok vagy megtartanátok?

Figyelt kérdés
A játszótéren találtam egy teljesen új, bontatalan csomagolású gyerekeknek való dvd-t. Kb. 15 perce jöttünk haza, azóta a kisfiam elaludt. Arra gondoltam, hogyha felkel, akkor visszamegyünk és kiírom papírra, hogy találtunk egy dvd-t, jelentkezzen aki elhagyta. Te is így tennél vagy megtartanád.
2011. máj. 25. 13:17
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
2011. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Még aznap délután kiírtam egy papírra és kiragasztottam a játszótérre, de azóta sem jelentkezett senki.
2011. máj. 28. 13:45
 13/25 anonim ***** válasza:

:-)

Akkor már lehet, hogy nálatok marad!

2011. máj. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jelentkezett érte senki.
2011. máj. 30. 12:05
 15/25 anonim ***** válasza:
Mivel a mi játszóterünkre egy viszonylag zárt közösség jár,mindenki ismer legalább látásból mindenkit,visszaadnám.Hozzánk is eddig visszakerült minden amit ott felejtettünk. Ha csak ugy a városban,vagy idegen játszótéren találtam volna,akkor nem biztos hogy törném magam.
2011. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jól tetted, hogy kiírtad, így tiszta a lelkiismereted. HA meg nem jelentkezik senki, a tiéd. Mi ennél nagyobb dolgot találtunk a játszótéren, 3/4 órát vártunk a kisgazdára, nem jött senki, hazavittük. Nem kerestem a gazdit, -tudom, egy szemét vagyok- így a miénk lett.
2011. máj. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%
Természetesen visszaadnám. Kiírnám a játszótéren. Meg tudom magunknak venni, ha szükség van rá, de az illető lehet, hogy spórolt rá, hogy meg tudja venni, és a kedvence a gyerekének. sosem lehet tudni. Add vissza!
2011. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Szerintem is előbb ird ki a játszótéren,és ha nem jelentkeznek néhány napig, csak akkor tartsd meg.

kislányom mindent kidobált régebben a babakocsibol, és mivel látásbol ismernek a környékbeliek, mindent visszajuttattak hozzánk, sapkát, játékot, hajcsattot, és nagyon jol esett. De volt már hogy én találtam pénzt, karórát, de megtartottam, mivel tuti biztos voltam benne, hogy nem jön érte vissza senki (áruház wc-jében, tóparton).

2011. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

sajnos nem mindenki ilyen becsületes, mint te Kedves Kérdező!

én a múltkor egy egész szatyor homokozójátékot hagytam a játszótéren, és még aznap délután visszamentem érte, és hűlt helye volt az egésznek :(( azóta sem lett meg

2011. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

ma 14:29

Szerintem xart sem ér a becsülttel az ember!

Én találtam 1 millió forintott egy brifkóban,mellete voltak a kártyák is,lakcim meg stb..visszaadtam,aztán a csávó elintézte egy köszönömmel..

2011. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!