Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek? Visszaadnátok...

Mit tennétek? Visszaadnátok vagy megtartanátok?

Figyelt kérdés
A játszótéren találtam egy teljesen új, bontatalan csomagolású gyerekeknek való dvd-t. Kb. 15 perce jöttünk haza, azóta a kisfiam elaludt. Arra gondoltam, hogyha felkel, akkor visszamegyünk és kiírom papírra, hogy találtunk egy dvd-t, jelentkezzen aki elhagyta. Te is így tennél vagy megtartanád.
2011. máj. 25. 13:17
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
14%

ma 14:31-nek igaza van!

Jót fognak röhögni rajtad hogy van még ilyen naiv ember a földön!!!!

2011. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Visszaadnám természetesen. S igenis ér az ember becsülete. Még kismamaként(kádat vittük az ikeából haza a párommal,terhesség végén) ellopták a táskámból a pénztárcám. Kb 1hétre rá kapott anyum iwiw-en egy levelet,hogy a házuknál megtalálta az irataimat. a pénztárca nem lett meg(benne a párom fényképével,meg némi pénzzel,pénztárca is emlék volt-külföldön vettem mikor összejöttünk)

Kiderült hogy azért irt anyumnak,mert én még nem irtam át az adataim meg a házas nevem iwiw-en meg az iratokon a régi,rövid hajú képen szerepelek,egyébként már hátközépig érő a hajam.Ill anyu oldalán van fent rólam ugyanaz a fotó(kollegái kérték anno)

S találkoztak pár napra rá a közelben,anyu adott neki egy üveg bort,s megköszönte a srác.(kb 20 körül volt a srác)

S jó érzés volt,hisz nem kellett ujra csináltatnom szülés elött 1hónappal a személyit,tajt,meg egyebeket.Be is pánikoltam h hogy megyek én igy szülni majd,hisz minden papirom ott volt benne...

2011. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nagyon jól tetted,hogy kiírtad egy papírra és ha jelentkezik add vissza!

Igazán becsületes vagy és,hogy fog örülni a gazdája!

2011. máj. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Én sem adnám vissza.
2011. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én is meg próbálnám visszajuttatni a tulajdonosának!Legalább a gyermeked is jó példát látna!
2011. máj. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!