Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici babás anyukák, a ti...

Pici babás anyukák, a ti férjetek megy szórakozni reggelig?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen gyakran és hogy viselitek?
2011. jún. 11. 19:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
43%

Hát szerintem meg ha stresszes a munkája akkor hagy eressze ki a fáradt gőzt!Attól,hogy családos Apuka attól még férfi is és neki is jár ennyi!Meg attól,hogy elmegy szórakozni egy kicsit attól még szeretheti a családját!Attól még ő nem rossz Apuka!

Mi anyukák is szeretünk elmenni pletyózni a barátnőkkel,shoppingolni,piacozni,turkálni,fagyizni stb stb!Gondolom te is szeretsz néha kikapcsolódni nem???Akkor ő miért ne tehetné???

Nállunk kb fél évente elszokott menni a haverokkal Apa iszogatni,beülni egy pub-ba dumálni vagy néha termálba úszni,punnyadni a gőzbe,jó igaz azért nem másnap reggel 10-ig,de én ezen soha nem szoktam kiakadni!Legközelebb meg én megyek moziba vagy vhova a csajokkal!Ja és 35 éves a férjem!Szerintem a kor nem számít,mindenkinek jár egy kis kikapcolódás a malomkerékből,a szürke hétköznapokból!

Engedd el,hagy bulizzon,a papás-mamást meg lesz még időtök bepótolni!

2011. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Az enyém rally versenyekre jár,és ez egész hétvégés lazulás neki.Én ebből nem csinálok problémát,mert neki is szüksége van a kikapcsolódásra,haverokkal ökörködés,cserébe viszont én is elvárom,hogy néha kimozdulhassak itthonról(6 hónapos a babánk)persze én nem egész hétvégére megyek el,csak pár órára tesómmal .És persze a legjobb amikor hazaér...:-)Kell egy kis távolság:-)Amúgy teljes mértékben megbízom benne,a barátait is ismerem.
2011. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
soha nem megy,de ha akarna mehetne.nem csinálnék gondot egy-két hetente egy estéből.én szoktam néha elmenni a barátnőmmel,bár már nekem nagyobb a fiam.neki is van szüksége kikapcsolódásra,1-1 alkalom belefér.
2011. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Hát, ha csak évente egyszer akarna menni...! Milyen boldog lennék! Havonta, jó esetben 2 havonta jár el, és nem olyan könnyed pub-okba, hanem kőkemény house bulikba, drogosok közé... :/ Én ettől kivagyok. És ha hajnal 3kor jönne haza, azzal sem lenne semmit gondom!! De neki akkor van a buli közepe, nem egyszer kértem már, hogy jöjjön haza 3-4 körül, de kb kiröhögött...
2011. jún. 11. 19:48
 15/24 anonim ***** válasza:
74%
Nem soha..Ha velem ezt csinálná úgy vágnám kupán hogy kiterülne..Család kellet neki akkor ne a haverokon járjon,meg a piáláson neki az esze..
2011. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Soha!És nem is engedném...
2011. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nem, nem jár el. Egyszer volt, hogy elment, mióta megszületett a baba. Na, azt az estét sem sírom vissza! Az esti fürdetésig minden oké volt, aztán kiborult a kislányom, és közel 2 órán át ordított teli tüdőből. Közben hívtam a férjemet, hogy jöjjön, mert nem bírom egyedül. A 2 órás üvöltés után a kislányom abban a percben aludt el a vállamon, amint az apja belépett az ajtón. :)

Akkor megkértem a férjemet, hogy még egy darabig mellőzze a hasonló kiruccanásokat. Mostanában tervezgeti ugyan, de szerintem majd csak nyár végére lesz belőle valami.

3 hónapos múlt a kislányunk.

2011. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Amit írsz, az nekem már nem férne bele. Pedig nem mondhatni, hogy ráteéepednék vagy elvárnám hogy minden egyebet iktasson ki az életéből.

Sőt:

- Heti 1x néhány órára elmegy beszélgetni a legjobb barátjával. Néha csak kéthetente jön össze és ált-ban éjfél körül itthon van.

- Havonta-kéthavonta 1x az egyéb barátival is összeülnek dumálni/bratyizni (szolid sörözgetés, éjfél magasságában itthon van, nagya néha hajnal kettő körül)

- a hobbijával kapcsolatos klubba is el szokott járni néha-néha, kb 2-3 havonta jön össze és egy hétvégi napot jelent.


Plusz az egyéb közös baráti öszejövetelek, ahol én is ott vagyok. Nekem is szükségem van rá, hogy más területeken "feltöltődjek" - bár ennél azért általában valahogy kevesebb alkalmam adódik rá. De tudom, hogy ez neki fontos, és jó és azt is tudom, hogy kell is, hogy kiegyensúlyozottabb legyen és amior velünk van, akkor ezt a korábban begyűjtött pluszt visszaforgatja. De az is igaz, hogy ismerem a barátiat, a javarészük közös barát, tudom, hogy szó sincs lumpolásról-drogozásról mittomén... nyugoid szívvel engedem el és nem bánom, hogy jól érzi magát. A gyerkekkel is jól elvagyok (most 3 és 1.5 évesek, de az első perctől kezdve mehetett ha akart, bár a csecsemők mellől nehezebben és kevesebbszer mozdult ki , ez tény).

De amit a te párod csinál, azt nem hogy jó szemmel nézni nem tudnám, de tolerálni sem...

2011. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Igen, ezért vagyok nehéz helyzetben, minden egyes ilyen alkalommal. Mert azt mondja önző vagyok, és én már annak is érzem magam! Fogalmam sincs mit tegyek, ha most azt mondom neki, hogy kérlek, ne menj, abból nagyon nagy sértődés lesz, és tuti nem fog beszélni velem egész este.
2011. jún. 11. 20:57
 20/24 anonim ***** válasza:
44%
Simán mehet. Miért ne? Felnőtt ember szerintem nem kell engedélyt kérnie. Tudom, hogy szeret minket, nem kockáztatná a családját egy kalandért. Egész héten értünk dolgozik, sokszor éjszaka is. Megérdemli a kikapcsolódást. Ha ő éppen úgy tud kikapcsolódni hogy buliba megy, menjen. Persze azért ne minden héten.
2011. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!