Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici babás anyukák, a ti...

Pici babás anyukák, a ti férjetek megy szórakozni reggelig?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen gyakran és hogy viselitek?
2011. jún. 11. 19:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Áááááh, nem, de nem is próbálkozik, egyrészt nem szeretnék éjszakára egyedül maradni, másrészt tudja, hogy nagyon rosszul esne!
2011. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Alkalmanként eljárt akkor is, amikor még picik voltak a gyerekek, miért ne mehetne? Persze, nekem sem esett jól, de kibírtam és volt olyan is, hogy én is elmentem vele, de persze nem reggelig :) Lefektettük a gyerekeket, 10 körül elmentünk és max. 2-3-ra itthon voltunk, addig anyós maradt a gyerekekkel, akik persze aludtak. Ja, amíg szopizott a kicsi, addig persze csak 1-2 órára léptem le.

Mi rendszeresen jártunk bulizni a gyerekek előtt, szinte minden héten és pont olyan bulikra, amilyenekre a férjed is jár :) Egyikünknek sem hiányzik már az az élet, de néha-néha jól esik nosztalgiázni, ledobni a felelősséget 1 éjszakára és csak egy egyszerű fiatalnak lenni :)

Túlzás azt várni egy embertől szerintem, hogy szinte egyik pillanatról a másikra vegyen 180 fokos fordulatot és fordítson hátat a régi életének. Főleg egy pasi, aki nem éli át a terhességgel együtt járó felelősséget.

Persze, ha túlzásba vinné a párom a bulizást, azt biztosan szóvá tenném én is.

2011. jún. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem, ez nálunk nme jellemző. Az apasággal apává vállt.
2011. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem, mi ketten a férjemmel úgy érezzük, hogy nincs szükségünk bulizásra, két kicsi gyerekünk van. Nálunk folyamatosan átértékelődtek a dolgok, ahogyan szülők lettünk. Mindennek megvan a maga ideje, gyerekek előtt tízen-huszonévesen buliztunk...most már harmincon túl nem vágyunk bulikba. Persze ez emberfüggő is, mert sosem voltunk minden héten diszkóba járósak....ha a te férjed szeret menni, szóval ha ő alapból ilyen menős típus, és nem érzi azt, hogy elég volt, akkor most őszintén mit tudnál csinálni???Valahogy úgy érzem, hogy ez kettőtök között mindig is "konfliktushoz" fog vezetni, mert érezhető, hogy neked rosszul esik (jogosan), ha ő elmegy bulizni.:-(
2011. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!