Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsivel és picivel otthon...

Kicsivel és picivel otthon lévők, ti hová tartoztok, aki megélni vagy túlélni akarja a napokat?

Figyelt kérdés

Nekem 5 hetes, 2,5 éves és 9 éves gyerekeim vannak. Néha iszonyatosan nehéz napokat tudunk magunk mögött, ahol minden találékonyságomra szükségem van, hogy aznap mindenkire jusson időm és még enni is kapjon de gondolom, ezzel nem csak én vagyok így. Nem értem azokat az anyukákat, akik szerint az első hónapokban csak a túlélésre kell törekedni. Én lehet, hogy rózsaszínben látom a világot és ha kell megszakadok és bármit megteszek, de én megélni szeretném a maga nehézségeivel és széségével minden babázós napot, mert megismételni nem lehet.

Ti hová tartoztok?


2011. jún. 11. 19:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy feltettem ezt a kérdést. Örülök, hogy ennyien válaszoltatok az elfoglaltságotok ellenére is. Köszönöm és jó babázást, megélést és túlélést mindenkinek!
2011. jún. 13. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!