Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sátoroznál egy éves gyerekkel?

Sátoroznál egy éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 22:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nem.max olyan 5-6 évessel
2011. jún. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

06:27 vagyok. Olyan ez, mint bármi más szokás a gyerekkel kapcsolatban. Ha pici korától hozzá van szoktatva, hogy időnként a nagyszülők vigyáznak rá, akkor az természetes számára. Ha időnként a nagyszülőknél alszik, azt is megszokja. Ha nyüzsgés van körülötte babakora óta, számára az a normális. Ilyen a sátorozás is. Viszed, megszokja, megszereti:) Szerintem nagyobb korban nehezebben rázódik bele egy ilyen újdonságba.

Ez nem kritika akar lenni a nem sátorozókkal szemben, hiszen mindenki máshogyan kapcsolódik ki, hanem egy egyszerű észrevétel.

Jó nyaralást mindenkinek!

2011. jún. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem!
2011. jún. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
NEM!Hozzáteszem szerintem ő ellene,alkalmazkodó,bárhol alvó típus.Én nem élvezném,Én nem vágyok (már)ilyen jellegű kikapcsolódásra,programra.ha pihenés,ne kelljen főzni,mosogatni,pakolni,közös zuhanyzóba métereket "gyalogolni" stb.Egy kicsivel eleve nehezebb nyaralni,de a körülmények,nehezíthetik,avagy könnyíthetik a "pihenést".Viszont ha nagyobbak a gyerekek,együttműködők,aktívan résztvevők akkor az már más,kipróbálhatnánk,hogy az az élmény is meglegyen :)!Egy mindjárt 3 éves és egy 7 hónapos srácok anyukája
2011. jún. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!