Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki, akinek szintén...

Van valaki, akinek szintén nagyon-nagyon keveset eszik a babája- a kezdetktől-és elutasítja az evést?

Figyelt kérdés
6 hónapos, max.200 g-t eszik, azt is erőltetve, cumisüvegből semmit, csak kanállal. Újszülöttkorától keveset eszik, és napról napra csökken a mennyiség. Üvölt, sír tiltakozik, öklendezik, ellöki a kezem. Szervi bajt eddig nem találtak, minden orvos tanácstalan, azt mondják, soha nem láttak még ilyet. Segítség!!!!
2009. márc. 23. 17:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kösz-köszi mindenkinek!

A férjem és én sem voltunk rossz evők---tehát erre sem lehet fogni-sajnos.

A 18.22-es válaszolónak írtam emailt is!

Köszi a bíztatást!

Igen, olvastam már W. Ungváry cikkeit, de az ő babája legalább szopott, azt szerette :)

2009. márc. 23. 18:38
 12/13 anonim ***** válasza:

Jézusom mintha én írtam volna, holnap megyünk pont gasztroentereloguhoz, remélem mondd valamit, mert ha nem szerintem én kiugrok a 9.-ről!

Kislányom 6 hós, de borzasztó, ugyanza amit leírtál, tömni kell, evés közben ordít, én 16 órát mertem várni, aztán "megtömtem". De akkor sem úgy eszik mint aki éhen akarna halni, kb 2 falat zöldségpürét tudtam belenyomni!

Ez kész katasztrófa, együtt érzek veled, ez iszonyú lelkileg! Én már tök ki vagyok!

2009. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! 18:22es vagyok. Még nem jött át a privi emailed,lehet,hogy csak holnap kapom meg... Majd írok amint lesz időm! Addig meg relax,és pozitiv energia minden "nehézsorsú" anyatársnak:)!!!! Gondolom úgy 14év múlva meg azt fogjuk kérdezi,hogy "Segítség! más gyereke is kieszi a hütőt miután jól bevacsizott?" :D
2009. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!