Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz valami baja? 8 hónapos...

Lesz valami baja? 8 hónapos kisfiam leesett az ágyról!

Figyelt kérdés
Sima francia ágyunk van, 1 percre nem figyeltem a gyerek kettőt-hármat forgott és leesett!:(Kb.fél perc után már vigyorgott!Én meg bőgök!Lesz v.mi baj?
2011. jún. 23. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmi!Ne aggódj!Az enyén 5 hósan esett le!

Jól bírják:)

2011. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ez gyakran előfordul, minden kisgyerekkel megtörténik ilyen egyszer-kétszer, semmi baj! :)
2011. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem aluszékony és nem hányt akkor semmi komoly baja,de ha fejére esett minden képen vidd el az orvoshoz vagy legalább is hívd fel ha nem akarsz vele az ügyeletre menni.
2011. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ugy gurult...szoval az egész teste leért egyszerre!:S
2011. jún. 23. 22:05
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor nincs gond, mert elkoszlott az ütés
2011. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 9 honapos lanyom is ma esett le eloszor az agyrol, ugy hogy mellette voltam, de mar nem tudtam utanna kapni. Csak nezett ram nagy szemekkel, de nem sirt, aztan elkezdett rohogni, gondolom eleg viccesen piros lehettem. Picit piros volt a homloka, de semmi baja.
2011. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok ha úgy gurult tényleg nem lehet baj ne aggódj,de ha úgy látod holnap hívd fel az orvosotokat,hogy nem e nézne rá csak,hogy megnyugodj,de ha reggelig semmi gond akkor minden rendben.
2011. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha már a bajt kérdezed az a baj, hogy ez és ehhez hasonló még sok lesz :(((

nem lesz baja, ne sírj, ezzel csak megijeszted! :)

2011. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam kb. 16 honaposan gurult le ejjel az agyunkrol (nagyon ritkan aludt velunk) az en felemrol, nem tudom a ferjem hogy lehetett ott elobb mellette mint en, hisz pont mellettem volt a foldon. A feje a ledobott zoknimra esett, amire a ferjem a sotetben azt hitte, hogy verfolt a feje alatt! En azt neztem, hogy nem hany-e vagy valami mas valtozast nem latok-e rajta. Minden rendben volt. Vannak szerencsetlen esesek, de ezek nagyon ritkan. Ha aggodsz, elmehetsz orvoshoz, artani nem art, legalabb megnyugszol.
2011. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!