Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos. Nemrég leesett a kisfiam...

Sos. Nemrég leesett a kisfiam az ágyrol. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
remélem nem lett baja,leraktam az ágyra,pont készültünk a fürcsire,elövettem a törülközöjét,ö meg lefordult.hanyatt esett le,nagyot koppant a fejecskéje.külsöleg nem látok semmi jelet,sirt nagyon,de rá 10 percire megnyugodott.ugye nem lett semmibaja?holnap elvigyem orvoshoz,megkérdezni?4,5 honapos,annyira lelkiismeret furdalásom van,mit tegyek,már elis aludt,az esti tápját meg sem ette.
2010. máj. 23. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
orvoshoz vele, agyrázkódást simán kaphatott
2010. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább bevinném az ügyeletre. Inkább menjetek fölöslegesen, s megnyugtatnak, minthogy valami baja legyen.
2010. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják az a jó ha rögtön felsír, de, hogy megnyugodj szerintem hívd fel az ügyeletet és kérdezd meg mit tegyél, bevidd-e.
2010. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Velem, illetve a fiammal is megtörtént. Ne ítéljetek el, de 3-szor is (ő gyors volt, én lassú :( ). Azon kívül, hogy sírt, de aztán hamar megnyugodott nem lett nagyobb baja. Orvoshoz nem vittem el, mert nem ájult el, nem vérzet, nem lett púpos a fejecskéje, nem hányt stb... Mára 20 hónapos virgonc egészséges fiú. Semmi baja nem volt és lett.

Szerintem nyugi. De ha te jobban érzed magad tőle vidd el, ne legyen lelki ismeret furdalásod.

2010. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi is a nagyágyon fürdetünk és nekem is ez a parám.

Én inkább bevinném ügyeletre,megnézik pár perc és megnyugszol:-)

2010. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
most elaludt már,ha ma nem is,de holnap mindenképpen elviszem.köszi
2010. máj. 23. 20:57
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem, amikor ilyen előfordult, akkor az orvost felhívtam!

Azt mondta, hogy az agyrázkódást erős hányás, szédülés kiséri!! Gondolom nem aludna nyugodtan a babád, ha ilyen előfordulna, biztos csak megilyedt!

Viszont egy telefont, ha megengedsz Magadnak és felhívod az ügyeletet, elmondod, hogy mitörtént Ők megnyugtatnának Téged vagy kimennének, ha szükségesnek látják!

2010. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Először is nyugi! Ha nem hányt, nem bandzsított, és nem volt levert, akkor valószínű nincs komoly baja. A dokiról meg annyit, hogy külsőleg ő is csak annyit lát, hogy van-e pukli vagy nincs. Amikor az én lányom leesett, akkor én a pupilláját néztem meg, hogy reagál-e a fényre. Egyébként a kórházban is csak ct-vel tudnák igazán megnézni.
2010. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, hogy 3 esetben van gond: ha hány, ha elvesztette az eszméletét vagy ha nem sír fel.
2010. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak ijesztgetni, de leírom, mi történt tavaly az akkor 14 hónapos kisunokámmal: leesett a kanapéról, kb. 30 cm magasról. Sírt egy kicsit, aztán megnyugodott, jó kedvű volt. Másnap észrevették a lányomék, hogy púp van a kicsi fején. Elvitték a gyerekorvoshoz, ő beküldte őket a Heim Pál gyerekkórházba. Ott megröntgenezték, kiderült, hoy a kislánynak koponyaalapi repedése van. Azt mondták, szerencse, hogy kifelé nőtt a púp, nem befelé vérzett. Nem ájult el a kicsi, nem volt lázas. Egy hétig voltak a kórházban, nagyon sok gyerek volt benn ilyesmi miatt.
2010. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!