Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én ugy érzem hogy az én...

Én ugy érzem hogy az én babámnak ne kell az alma a sütötök mit gondoltok rola?

Figyelt kérdés
5 hónapos, több hete szoktatom de 2-3 pici kanál és vége nem kiván többet, pedig már a sült almát is kináltam meg más fajtát is. Tegnap az tanácsolták ne csináljam tov. legyen szünet a hozzátáplálásban!
2009. márc. 25. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
jó tanács. próbáld később. vagy adj neki mást. ne várd hogy elsőre befaljon egy fél adagot. 2-3 kanál tök jó. szerintem.
2009. márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hagyj ki egy hetet!

ha nagyon utálná, kifolyatná vagy kiköpné, vagy fintorogna, ilyesmi...

2009. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én tegnap azt javasoltam, hogy pár hét múlva próbálkozz, de az is lehet, hogy pl. az alma egyáltalán nem fog neki ízleni. Úgyértem soha. Mi így jártunk, még most majdnem 2 évesen sem eszi semmilyen formában. Elég ciki, mert ez a legolcsóbb gyümi és egész évben lehet kapni, de ez van. Én már arra is gondoltam, hogy lehet azért nem eszi mivel ez volt az első kaja amivel próbálkoztunk és rossz élménye volt vele. Ezért is jobb szerintem várni egykicsit.
2009. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek !
2009. márc. 25. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!