Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ma délután, ha...

Szerintetek ma délután, ha lesz kb 25 fok, elég lenne sétához egy 3 hós babára csak egy napozó?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ráadnák egy vékony kisnadrágot is, meg zoknit is. Még csak fekszik.
2011. jún. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem!Nem elég.Napozó magában majd 32-35 fokban.Ráadásul szél is van.Úgyhogy hósszúujjú,meg vékony gatyó ,zokni.Nekik még negyon nem jó a hőháztartásuk!!!
2011. jún. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Dehogy! Mondjuk én inkább "felöltöztetős" anyuka vagyok, de a 25 fok egy kellemes klíma, nem az a nyári hőség, amikor napozón kívül nem kell más.


Én adnék rá egy bodyt, egy vékony kis nadrágot, zoknit, és terítenék a hasára egy vékony kis takarót is, például egy textilpelenkát. A 3 hónapos baba még nagyon pici.

2011. jún. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jól van na :) Eddig mindig azt mondták túl öltöztetem,most meg ezért harapják le a fejem :D

Köszönöm a válaszokat!

És a hosszú ujjú body fölé,kell még egy polo is esetleg?

2011. jún. 27. 08:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Én pedig ki szoktam így vinni, ő is ennyi idős. Csak igyekszem leárnyékolni a babakocsit, vékony takarót, sapit adok rá, hogy ne égjen le. Egyébként meg dög meleg van, még így is izzad.
2011. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rövid body, rövid naci és zokni lenne amit ráadnék egy kis kalappal, illetve egy vékony takarót vinnék, ha árnyékban kicsivel hűvösebb lenne.
2011. jún. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom elég,mert a napon több fok van,mint 25.

Az én picimen 4és fél hónapos:hosszú ujjú body van és napozó.Ha úgy érzem kicsit hűvösebb van adok rá egy zoknit,de ennyi ruha elég neki,mert ő izzadós típus.

2011. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ennyi idős korában még csak rugit adtam rá, az volt a legkényelmesebb.Nem csúszott fel a nadrág a lábán, nem húzta le a zokniját stb.Ő téli baba, most 9 hónapos.Én is viszem majd délután, egy vékony rugit adok majd rá, és egy nyári sapkát.Ezenkívül semmit!

Vagy: rövid ujjú body, hosszú szárú, vékony nadrág, zokni, sapka.

A pléd felesleges 25 fokban.Nálunk itthon is 25 fok van, itthon sem takargatom, csak ha alszik.

2011. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. jún. 27. 11:47
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Mi 9 hetes babóval reggel, amikor mentünk kb. 16-7 fok lehetett, hosszú ujjú body volt rajta, textil pelus a lábán és zokni, plusz egy takaró. Én mindig inkább rétegesen takarom be, inkább vékony takaróval, és textilpelussal is, hogy ha melegszik az idő, vagy rásüt a nap a takaróra, akkor ne gyulladjon meg, hanem le lehessen venni egy réteget. Öltöztetni meg ugye kint kissé macerás, egyszerűbb a takaró rétegeken változtatni. Én délután is így fogom majd, a széltől függően, csak akkor jó eséllyel rövid ujjú body lesz. Itthon is rövid ujjúban van, betakarva textil pelussal, és egyáltalán nem fázik.
2011. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!