Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megérzi, meghallja az anyuka,...

Megérzi, meghallja az anyuka, ha a gyermekének leáll a légzése?

Figyelt kérdés
bölcsőhalálra gondolok, ha éjszaka történik
2011. jún. 30. 06:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A kérdést azért tettem fel, mert a nővéremmel volt egy vitám. Állította, hogy az anyuka meghallja, hogy ha a gyermeke nem szuszog. Megszólt, amiért nem akarok egy ágyban aludni a gyermekemmel, illetve egy szobában.

Még mielőtt bármi rosszat gondolnátok, imádom a gyermekeimet, a lányommal 14 hónapig voltam egy szobában (anyósoméknál laktunk). Nem egyszer előfordult, hogy hajnalban arra ébredtem, hogy a gyermekem mellettem fekszik az ágyban én pedig ki vagyok gombolkozva, és nem emlékeztem rá, hogy mi történt. Valószínűleg felébredtem a gyerkőc nyöszörgésére, kikapcsoltam a légzésfigyelőt, és megszoptattam a gyermeket. Rettegtem minden egyes éjszaka előtt. A fiam születése után 6 hétig egy szobában aludtam vele. Volt olyan éjszaka, hogy alvás közben a kezem a csupasz mellemhez ért, és akkor bekapcsolt a vészcsengő: GYERKŐC!!!!! Kipattantam az ágyból, felkaptam a paplant, és a gyermek ott volt alatta. Szerencsére a helyzet megoldódott, miután 6 hetesen a kicsi fiam átaludta az éjszakákat és akkor összeköltöztettem őt a tesóval.


Köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 30. 21:57
 12/14 anonim ***** válasza:
Én mindig izgulok,azért szeretnék érdeklődni,akinél sajnos bekövetkezett,hogy mekkora volt a baba,meg,hogy mitől lehetett?
2011. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

08.02 vagyok tegnapról


9 hónapos volt a kisfiú:(((

Anyuka annyira makacs volt ezzel a dologgal kapcsolatban,hogy neki pedig nem kell ám légzésfigyelő,mert minek az.....majd Ő jól észreveszik.Hát észrevette reggel a halott babát.

Semmi baja nem volt a kisfiúnak,makk egészséges volt 4230grammal született!!!!

2011. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sajnos a bölcsőhalálra nincs magyarázat. Egyszerűen nem tudják, hogy mitől áll le a légzés!

Az én ismerősöm kisfia 4 hónapos volt és délután a teraszon babakocsiban aludt, ott történt a légzésleállás. Egyébként makk egészséges kisfiú volt!

2011. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!