Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik? 9 hetes,...

Miért nem alszik? 9 hetes, eddig minden étkezés után szépen elaludt. Most nehezebben alszik el, és 1 óra után felébred, sír, látom, hogy álmos, de nem tud vissza aludni. Ez megy 1 hete. Teljesen tanácstalan vagyok. Nem tudom elaltani.

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 16:42
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Ő nem jön ide ahol én lakom (borsod) De egy ismerősöm tud valakit, aki telefonon is segít.
2011. aug. 24. 17:12
 32/34 A kérdező kommentje:
Vagy megkeresem a kórházban lévő szoptatási tanácsadót, bár amikor ben voltam se hírét se hamvát nem láttam, de biztos van.
2011. aug. 24. 17:13
 33/34 anonim ***** válasza:

Én is Borsod megyáben lakom. :)

Tudok neked ajánlani kiutazósat, én nála voltam, és nagyon profi. Laktációs tanácsadó a végzettsége, tehát szak,abeli.

Itt a honlapja:

[link]

A bal oldali menüben meg is találhatod az e-mail címét a Kapcsolatok menüpontban!

Először kérdőívet fog küldeni, amit ki kell töltened, s azt áttanulmányozva javasolja a személyes találkozót vagy lehet nem is muszály. Nagyon gyorsan válaszol! Egyébként Egerben dolgozik.

2011. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Dejó! Nagyon szépen köszönöm! Fel is veszem vele a kapcsolatot!

:-)

2011. aug. 24. 19:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!