Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek létezik csúnya...

Szerintetek létezik csúnya kisbaba?

Figyelt kérdés

Egyik nap ezen vitatkoztunk a terhes barátnőmmel (aki mellesleg ma szült és nagyon édes a kisfia:)))), mert szerinte nem, de azért én már láttam olyan babát, aki nem volt a világ szépe. Persze aranyos, mert picike és félreértés ne essék én is imádom a kisbabákat, szeretnék is hamarosan teherbe esni, csak ez egy érdekes kérdés szerintem, hogy ki hogy látja ezt a kérdést. Ja és persze tudom, hogy az anyukájuknak úgyis ők a legszebbek!:))

Ti mit gondoltok erről?


2011. aug. 20. 19:35
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Nekem a "golyófejű" kép tetszik pont a legjobban a hatalmas szemeivel!:D Nagyon édes!:)
2011. aug. 21. 22:02
 32/42 anonim ***** válasza:

Én őszintén mondom, még nem láttam. Mutass egyet, lehet, hogy az lesz, hogy amelyiket te csúnyának találod, nekem ő akkor is bájos.

Kisfiam tud fintorogni és érdekes fotók készülnek róla, akkor a férjem mondja, hogy azon milyen csúnya, de én azokon se látom annak. még az is cuki ahogy grimaszol

2011. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

10:32 vagyok, végignéztem a képeket.


mindegyik képen mindegyik baba szép. szinte 100%ra állíthatom, számomra nincs csúnya baba

2011. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Természetesen minden kisbaba nagyon édes.:) De a szépség szerintem más tészta!:)
2011. aug. 24. 10:59
 35/42 A kérdező kommentje:
Ja egyébként tudnék berakni 1-2 képet olyan babákról, akik szerintem nem a legszebbek, de nem lenne szép dolog, és nem szeretnék senkit megbántani.:)
2011. aug. 24. 11:01
 36/42 anonim ***** válasza:

08-21 14:03

Szép kisfiad van tényleg:-)

Egyébként a lányomnak is 1 évvel ezelőtt olyan golyó feje volt, mint 1 labda, még most is szoktam golyónak hívni, igaz már az ő feje sem olyan (most lesz ősszel 2 éves).

Én is mikor visszanézem a képeket, azért van 1-2, ahol érdekesen nézett ki, de 90%-ban most is azt mondom, hogy szép kisbaba volt, és most is az (nem vagyok elfogult:-P)

2011. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Köszi szépen:)

Igazi nagyfiú, egy rosszcsont, szoktam neki mondani, h szerencséd, h szép vagy:)

2011. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
85%
Naná, hogy létezik!
2011. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze!

A lányom gyönyörű volt,de szó szerint a születése pillanatában is,úgy hívták a csecsemősök h Kishercegnő.A fiam meg,szegényke,mint egy kis E.T.:DVékony,ropi lábak,ráncos kezek,elálló fülek,vörös haj ami égnek állt,piros bőr.Az enyém volt a legrondább a szobában.Szégyelltem is h nem látom szépnek.Ma már lassan 6 hónapos,rengeteget javult a helyzet,irtó cuki,de bizonyos szögekből még mindig kis csúnyácska más szögből meg kis sármos.Remélem kinövi és férfiisten lesz:)

2011. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Ikreim ilyenek voltak újszülötten: [url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

és

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

és ilyenek most:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

Mentségükre legyen mondva, hogy koraszülöttek voltak. :-))

2011. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!