Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek létezik csúnya...

Szerintetek létezik csúnya kisbaba?

Figyelt kérdés

Egyik nap ezen vitatkoztunk a terhes barátnőmmel (aki mellesleg ma szült és nagyon édes a kisfia:)))), mert szerinte nem, de azért én már láttam olyan babát, aki nem volt a világ szépe. Persze aranyos, mert picike és félreértés ne essék én is imádom a kisbabákat, szeretnék is hamarosan teherbe esni, csak ez egy érdekes kérdés szerintem, hogy ki hogy látja ezt a kérdést. Ja és persze tudom, hogy az anyukájuknak úgyis ők a legszebbek!:))

Ti mit gondoltok erről?


2011. aug. 20. 19:35
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 22:48

Félve, óvatosan nyitottam meg az első képet, de tényleg:-D

Erre egy gyönyörű babát látok, szerintem a fél naposon is nagyon szép volt:-)

2011. aug. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Hát szerintem szép volt kisbabának is, láttam már kevésbé szép babát is.:) Viszont most láttam új képeket a barátnőm kisfiáról..hááááát....:D Nem mondom, hogy csúnya, de azért nem a legszebb baba. De reméljük úgy megszépül, mint a kedves válaszoló kisfia.:) Tényleg gyönyörű szeme van a kislegénynek!:) Gratulálok hozzá!:)
2011. aug. 21. 06:55
 23/42 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hozzáteszek, hogy biztosan nagy nőcsábász lesz a képen látható fiatalember, mert nagyon szép csókos szája van!;) Sok sikert anyuka!:D
2011. aug. 21. 06:56
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap 22: 48-as.Szerintem már újszülöttként is szép volt, legalábbis nekem tetszett.Most meg egy gyönyörűség!!Te tettél fel képet egy másik kérdésnél az első szülinapjáról, amikor beteg volt, ezért morcos volt szerinted?:))

Egy szó mint száz, gyönyörű gyerek, meggyűlik még a bajod a csajokkal, fürtökben fognak csüngeni rajta.:))

2011. aug. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

22.48-as vagyok. Köszönöm szépen mindenkinek a kedves szavakat. :)

Igen, tudjuk, hogy lesz vele problémánk, már most nagyon nagy nőcsábász, illetve kihasználja, hogy olyan szépen tud nézni. Sejtelmesen mosolyog, picit oldalra billenti közben a fejét (a szeme sem áll jól), és kész, mindenki le van véve a lábáról. :)))

De nem én tettem fel róla morcos fotót, az egy másik baba lehetett.

2011. aug. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Örök igazság:


Minden kisbaba cuki, de nem minden kisbaba szép.

:)

2011. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és 22.48.-as kisfia szerintem babakorban sem volt békácska, jó nem volt reklámbaba, de azért csúnyának őt például nem mondanám. Mindenesetre idősebb korára kifejezetten szép kisfiú lett!
2011. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez fura egyébként, mikor megszületett a fiam, gyönyörűnek láttam, és később is, DE!

Ahogy végig nézem a képeit, néha elcsodálkozom, h milyen kis golyófeje volt, tokás is, már nem látom olyan csodálatosnak, mint akkor. Van olyan képe, ahol elolvadtam, h milyen szép, most megnézve inkább átlagosnak mondanám:))


Viszont a mostani képeken ismét gyönyörűnek látom, kíváncsi vagyok, h később mit gondolok majd róla:)


Újszülöttként:

[link]


Itt a golyófejű drágám:)

[link]


És most:)

[link]

2011. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem ő nagyon szép mindhárom képen, komolyan!
2011. aug. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen, ez jól esett:)
2011. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!