Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek létezik csúnya...

Szerintetek létezik csúnya kisbaba?

Figyelt kérdés

Egyik nap ezen vitatkoztunk a terhes barátnőmmel (aki mellesleg ma szült és nagyon édes a kisfia:)))), mert szerinte nem, de azért én már láttam olyan babát, aki nem volt a világ szépe. Persze aranyos, mert picike és félreértés ne essék én is imádom a kisbabákat, szeretnék is hamarosan teherbe esni, csak ez egy érdekes kérdés szerintem, hogy ki hogy látja ezt a kérdést. Ja és persze tudom, hogy az anyukájuknak úgyis ők a legszebbek!:))

Ti mit gondoltok erről?


2011. aug. 20. 19:35
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
86%
A te sztorid vicces volt, kérdező.De az a másfél kilós baba nem volt vicces..nagyon nem.A szülei és a rokonai biztosan nem röhögtek.Belegondolni sem merek, hogy mitől sorvad egy baba az anyaméhben..kétségbeejtő!Ilyenkor felmerül bennem a gondolat, hogy egy terhesség nem egy veszélytelen dolog sajnos, bármi előfordulhat.Az én kislányom kiírás előtti napon született 2490 g-mal és 47 centivel, de 10-es Apgarral, a legjobb általános állapotban.Minden vizsgálaton rendben találtak mindent, ezért az újszülött osztályon volt, ő volt a legkisebb, és teljesen arányos, formás volt.Nem tudom, mi lehetett az oka, valószínűleg genetika ( én voltam/ vagyok ilyen pici), mert soha nem cigiztem, a méhlepény is csak II. fokozatban volt elöregedve, minden nap szedtem a terhesvitamint, a lepényáramlás is jó volt végig.Tudom, mert nézték.De ő szép baba volt, és most is az.egyébként egy kisfiúnál is számít a szépség:)) Mit fognak szólni a lányok később hozzá?
2011. aug. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Szerintem azért írta le a történetet a válaszoló, mert valószínűleg a baba szépen fejlődött és meggyógyult. Legalábbis én ezt feltételeztem. Valóban nem vicces, ha beteg baba születik, de maga a szituáció elég humoros, hogy azt hiszik egy babára, hogy beteg, közben csak csúnya szegényke.:) Örülök, hogy a te kisbabád is egészséges lett és bár minden baba az lenne!:( Azért lásd meg a helyzetben a humoros oldalt is!:)
2011. aug. 20. 20:51
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:39

Én voltam, aki a kis 1500grammos babát említette. Természetesen szépen fejlődik, már túllépte a 2.5 kilót, és lassan hazamegy :) Mindene egészséges, köszöni szépen jól van, csak a méhlepénnyel volt valami gond, így nem tudta rendesen táplálni. Viszont napról napra gyarapodott, és szerencsére ép bőrrel megúszta, azért is említettem meg :)

2011. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
84%
Igen, de a sajátja mindenkinek GYÖNYÖRŰ!
2011. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen,legtöbb kisbaba megszépül az idő folyamán,:)DE az egyik ismerősöm kisfia úgy megszépült,hogy mindenki lánynak nézte. Még olyan is volt,hogy nem hitték el,hogy fiú,mire lekapta róla a pelust! :)
2011. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Én kisfiam szerintem és mások szerint sem volt a legszebb kisbaba. Ráadásul a koponyája torzan nőtt, mert benőtt a kutacsa. Már megműtötték, már 2,5 éves és nekem már kimondottan tetszik. Én mégcsak aranyosnak sem tudtam sokszor tartani, mert átüvöltötte a csecsemőkorát.

DE, a kislányom gyönyörű. Lemegyünk sétálni és naponta vagy 10-en megállítanak, hogy ilyen gyönyörű babát még nem láttak, olyan, mint a játékbaba.

Érdekes. Egy az anya és egy az apa is:)

6 hónapos. Remélem ilyen gyönyörű marad és egészséges is.

2011. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a kisfiam megszületett, akkor bizony mindennek láttam, csak szépnek nem. :( El voltam kicsit keseredve, hogy nekem ilyen kis "békácska" a picinyem. Ilyen volt fél naposan:

[link]

És miből lesz a cserebogár? :) Most már nagyon is szépnek látom: [link]

2011. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Utolsó! Tényleg gyönyörű szép a kisfiad! Egy fiúnak nem is szabadna ilyen szépnek lennie:)A kisbaba képe után tényleg nehéz ráismerni, hogy ez is Ő lenne! Teljesen kimerítő választ adtál a feltett kérdésre azzal, hogy bebizonyítottad, hogy nem tragédia az, hogy vannak "nem szép" kisbabák, bármi lehet még belőlük, rengeteget változnak!!!
2011. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép a kisfiad főleg a szemei tetszenek nekem. Azt hallottam hogy ha egy gyereket minnél jobban szeretnek annál szebb lesz. Az örögbe fogadott gyerekek is megszépülnek.
2011. aug. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
* örökbe * :D
2011. aug. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!