Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak velem történik ez? Miért...

Csak velem történik ez? Miért nincs elég türelmem?

Figyelt kérdés
A kislányom 9hónapos és nagyon eleven,mostanában még azt sem engedi,hogy bepelenkázzam,minden öltöztetés egyenesen kinszenvedés mert ha valami nem úgy van ahogy szeretné úgy sikit mintha nyúznám.Saját magamra annyi időm se jut,hogy reggelizzek,esetleg hajat mossak.Nagyon igyekszem jó anya lenni,de úgy érzem csődöt mondok és ez iszonyú érzés,nincsen türelmem hozzáés ha már idegességemben rákiabálok rettenetesen megbánom,és egy szemétládának érzem magam,hisz ő nem tehet róla,de lassan úgy érzem minden erőm elfogy.A lakásban minden nap kupacban áll a mosogatni való,és kupi van,rettenetesen zavar,de nincs időm és estére már energiám sem megcsinálni.Ilyenkor úgy érzem,hogy én semmire sem vagyok jó.Mindössze 20 éves vagyok,nem volt tervezve a babuci,de mikor megtudtuk nagyon örültünk neki,megfogadtuk,hogy mindent megadunk neki amit csak tudunk,de most úgy érzem,hogy nem vagyok jó anyának ,és rettegeg attól,hogy nem fog szeretni.Mit tegyek?Kivagyok teljesen!
2009. ápr. 17. 19:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan érzek. Ha babázok, állandóan azon jár az agyam, hogy mennyi mindent nem csináltam még meg a lakásban. Ha házimunkával foglalkozom, akkor meg a baba miatt van bűntudatom, hogy már megint nem vele törődöm :(

6 hós anyuka (34 éves vagyok)

2009. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!