Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves gyerkőcök anyukái!...

1,5 éves gyerkőcök anyukái! Ti tudtok nyugodtan, mélyen aludni éjjel? Mert én NEM! Többi lent.

Figyelt kérdés

merthogy állandóan a kislányomat lesem éberen alszom ha megmoccan már ugrok oda, összerezzenek ha megfordul

egyszóval figyelem minden mozdulatát nagyon álmos vagyok reggelre

ti is így vagytok vele? vagy csak én vagyok ilyen aggódó?

bár férjem szerint ez idiótizmus :)


2011. aug. 30. 21:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%
Tudok, nekem annál rosszabb nincs is mikor valamiért felkel (pl most a nagy melegekben többször előfordult h ivott, egyébként nem jellemző) és megtöri az éjszakám, na olyankor nagyon durcás tudok lenni. Nem esik nehezemre felkelni, fel is kelek és ellátom de én ilyen vagyok, régen sem tudtam nagyon feldolgozni ha felébresztettek :)
2011. aug. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
84%

Én még nem vagyok túl tapasztalt, hiszen csak három hónapos a Babó. Mázlista vagyok, mert már az elejétől kezdve aludt 4-5 volt hogy több órákat éjjel egyben. Hozzáteszem én nem ébresztettem fel éjjel csak azért, hogy egyen. (nem volt sárga sem) A lényeg, hogy viszonylag jókat tudok aludni, hála istennek Ő is.

Mára már szinte az egész éjjelt végigalussza, csak hajnalban ébred egyszer. Egy-két alkalommal megtettem, hogy nem keltem fel hozzá, csak hallgatóztam, hogy vajon visszaalszik-e. Ettől természetesen lelkiismeret furdalásom volt, de más tapasztaltabb anyukák megnyugtattak, hogy lehet csak felébredt, mert rosszat álmodott, vagy csak helyezkedett. Tehát a lényeg, hogyha abba marad a mocorgás nem kelek fel én sem. Sajnos csak pár hetesen szereztünk légzésfigyelőt, de amióta az is van, azóta teljesen nyugiban alszom.

Próbáld azt "vésni" a fejedbe, hogy ezzel pont Te ébreszted Őt fel a békés álmából, baj nem lehet, hiszen miért lenne. Eddig nekem bevált. Arra gondoltam, hogy ha mocorog és én rohanok felkapni, akkor még a maradék álmot is kiverem a szeméből. :) Természetesen, ha szükség van Rá, vagy pár perc után még mindig hallom, hogy nyekereg szegénykém és mocorog, akkor én is kiveszem, mert olyankor tutti éhes. :)

Pár hetes volt, mikor kikapkodtam állandóan, pelusozás, etetés, aztán csodálkoztam, hogy majdnem egy órát kell vele fent lennem... néha volt másfél óra is. Ennek mára vége. Gyors evés, Ő szinte félálomban marad, és már szundikál is tovább. Hát lehet, hogy nem tudtam semmi újat írni sajnos, akkor bocsánat... :( de nem irigyellek azért, 18 hónapon át nonstop ügyelet. Ideje pihenni! :)) Szép és nyugodt álmokat! Babád is biztos angyalkákkal álmodik olyankor!

2011. aug. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!