Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan segíthetnék neki?...

Hogyan segíthetnék neki? Szeretném, hogy ha már járna.

Figyelt kérdés

7 hós babám kitámaszva tud ülni már 2 hós kora óta (felülni még nem), de most már szeretném, ha tudna rendesen járni is. Szoktam a derekánál tartani és a lábát a földre szorítani, de nagyon sír, nem értem miért.

Tudom, hogy ennyi idősen még nem járnak a babák, dehát én vagyok az anyja és én úgy döntöttem: járni fog. Van valakinek esetleg egy-két jó gyakorlata, hogy vehetném rá? Nem akarom erőltetni.


2009. ápr. 20. 10:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
43%

Ugye csak jokat akarsz mosolyogni, hogy felhuzod itt a kerdest elolvasokat?! Te en teged feljelentelek, en megteszem!

Te felelos vagy a gyereked egeszseges fejlodeseert, nem azert vagy felelos, hogy a gyerekedet megnyomoritsd te buta!

Remelem hogy valaki a te labaidat is a foldhoz nyomja, mint te teszed azzal az artatlannal nyomorult kisgyerekkel!

Hat igen, mar tobbszor olvastam, hogy nem lenne szabad megengedni, hogy mindenki szuljon, gyereket vallaljon.

Neked nem szabadott volna, irto buta vagy!

2009. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!