Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Külön szobában alszik a fiam....

Külön szobában alszik a fiam. Ezért rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
A fiam 5 hónapos, külön szobában alszik kicsi kora óta, mert amikor hazahoztuk a kórházból apa beteg volt, így pár napra a gyerekszobába költöztünk be a babával. Mivel ott megszokta a saját ágyát, ezért nem akartuk átvinni magunkhoz. Nincs is vele gond, szépen átalussza az éjszakát, ha mégis felébred az első nyikkre bent vagyunk nála. Mégis sok környékbeli kismamától rosszalló pillantásokat kapok, amiért a gyerek nem alszik közöttünk, vagy végső esetben mellettünk a kiságyban. Ráadásul én azt vettem észre, hogy a kifogásoló a babával egy ágyban, egy szobában alvó kismamáknak a mai napig nem alszik jól a gyerekük...
2011. szept. 5. 13:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nehéz kiszokatni a szülők ágyából a gyereket, saját ágyából nem kell. :)
2011. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy vagyok, mint 14.23-as. Én is a szüleim közt aludtam és nekem az egyedül alvás rémálom. Mig szülői házban éltem, addig csak elaludtam a szobámban, de reggel arra ébredtem, h ég a villany. Vagyis álmomban felkapcsoltam. Most a párommal élek és ha éjszakás, akkor iszonyatosan félek egyedül, nagyon kialvatlan vagyok azokban a napokban.
2011. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy rossz anya. Én is külön raktam volna, de a 8 éves lányom kis birodalát nem akartam egy pici babával megbolygatni. Így velünk alszik egy szobában a saját ágyában.

Ismerősöm még mindig a 10 éves fiával középen alszik! Gondolom milyen intim perceik lehetnek a férjével.

2011. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy rossz anya, ez igy sokkal jobb mert ezt szokja meg és később nem kell majd kínlódni vele, hogy aludjon egyedül. :)
2012. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!