Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hos kislany nem engedi, h...

16 hos kislany nem engedi, h tisztitsam a nyuszikajat. Miert? Bovebbenn..

Figyelt kérdés
mar vagy 2-3 honapja,h nem birom tisztitani neki a kis nyuszijat. mindig furdunk. mostansag kamillasat fozok neki, es belelontom a vizebe. bugyis pelust hordunk,de ritkan van neki popsikermezve a fencije es a nyuszija is. elhuuzza magat,oldalra fordul, csak nincs baj. :( vagy hideg neki a popsi torlo? miert van ez? han orvoshoz viszem,csak megkinzom,plane ha nincs gong.
2011. szept. 8. 00:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/162 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Nem bunkózásból, de ahhoz képest, hogy anyuka vagy érdekesen tudsz fogalmazni. De hogy ne csak offoljak megpróbálok válaszolni a kérdésedre.


Amikor fürdeted, akkor próbáld meg, hogy eltereled a figyelmét, és gyors megmosod neki, akár szimplán csak vízzel is, amibe már gondolom alapból tettél valami fürdetőt. A popsi törlő nem lehet neki hideg, hisz akkor véleményem szerint a pici babák sem bírnák. Nem lehet, hogy valami irritálja a kis bőrét? Nem sír esetleg amikor pisil? Lehetséges, hogy felfázott és érzékeny a puncija.

Kitartás!


19L

2011. szept. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/162 anonim ***** válasza:
97%
egy jo fencinrugas raferne a kerdezore, hogy eszhezterjen
2011. szept. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/162 anonim ***** válasza:
90%
Én sem engedném hogy tisztítsák a nyuszimat,tisztítja ő magát eleget,a nyuszit nem kell fürdetni!!!6 éves,de még soha nem tisztítottuk!
2011. szept. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/162 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen nincs :D :D :D Halara rohogtem magam. Koszonom! :D
2011. szept. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/162 anonim ***** válasza:
96%

Ez már a prűdség magas foka.

Eltudom képzelni majd ahogy a gyerek évek múlva beszél az ovistársaknak a nyuszikájáról, aztán majd a többiek követelik, hogy ha van kis nyuszija, akkor hadd simogassák meg. :)


Hogy a kérdésre válaszoljak:

Nálunk fiamnál volt hasonló probléma, de kamilla megoldotta.

Ha nem segít a kamilla, akkor ha kényelmetlen ha nem irány az orvos. Amúgy max 2 perc a vizsgálat, de egy durva fertőzéssel rosszabbul jár.

2011. szept. 8. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/162 anonim ***** válasza:
97%
Ja igen még annyit, hogy ha felmerült a fertőzés veszélye, akkor a kamillázás mellett jobb elhagyni pár napig a cukros-édes dolgokat.
2011. szept. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/162 anonim ***** válasza:
98%
a legtöbb gyerek utálja, ha kimossák a plüssállatát, mert akkor idegen illata lesz. ha nem nagyon koszos, akkor hagyd rá. krémezni végképp fölösleges, csak összecsomósodik.
2011. szept. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/162 anonim ***** válasza:
88%

Kammillát én is ajánlom. Amúgy amikor fürdeted kérd meg a párod, hogy fogja a fejét míg kissé szétteszed a lábait és megmoshatod a PUNCIJÁT. És próbáld meg a hintóport. Én is 23 éves fejjel szoktam, ha irritálja a bőröm valami és a puncimra és hónaljra is jó jobb, mint a krém.


Ha csak nevettetésnek szántad akkor jóóó! Sok jó válasz jó kérdésre, késsz! :D

23/N

2011. szept. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/162 anonim ***** válasza:
19%
Én egyből értettem a kérdést, mert érteni akartam. Az élet azért szép, mert különbözőek vagyunk, más-más szokásokkal. Eddig hagyta mosni? Ha igen és ez a húzódozás új nála akkor mindenképp mutasd meg a gyerekorvosnak. Inkább legyen egy kissé kellemetlen vizsgálat, mit egy kezeletlen fertőzés (pelus alatt a kislányoknál gyakori a gombás fertőzés), de más baj is lehet. Az orvosnál majd remélhetőleg megmutatják, hogy hogyan tudod gyengéden lefogni, hogy áttörölhesd a puncija körül a bőrt és szükség esetén be tudd krémezni. Ha eddig ilyen gond nem volt, megértem az aggodalmad. Szorítok, hogy csak az életkora miatt legyen egy kis dactól és semmi más baj ne legyen.
2011. szept. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/162 anonim ***** válasza:
93%

:DDDDDDDDD

ez nagyon kemény!!!!!

Én azt hittem,hogy valami plüssállatról van szó és a gyerek nem engedi kimosni:))))

2011. szept. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!