Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi kérdés? (Többi lent. )

Babakocsi kérdés? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Kinéztem ezt a babakocsit: [link]


Jelenleg van babakocsink, de utazáshoz ez, amit kinéztem praktikusabb lenne. Igazából november - december környékére tervezném a megvásárlását.

Az a kérdésem, hogy egy akkor 5-6 hónapos babának télen jó lesz?


Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban?


2011. szept. 14. 14:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy sokkal zártabb,tehát télre is jobban megfelelne egy 5-6 hónapos babának.
2011. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én két hete vettem ilyen babakocsit csak akkor akciós volt, 18 e ft. Imádom, igaz a lányom 10 hónapos, de ő is szereti nagyon, ki sem akar belőle szállni. Én nem bántam meg.


De ha nekem is fontos lett volna télre a lábzsák,akkor én sem adtam volna érte meg az eredeti árát:(

2011. szept. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ami nekem nem tetszik ebben a kocsiban, hogy kicsi az ülőfelülete. (Most még lehet, hogy nem fontos, de később az lehet) Barátnőméknek van ilyen, de nekem valahogy nehezebben irányítható, mint a miénk.

Amúgy szeretem a Hauckot, nekünk is az van, csak Malibu.

Ennek viszont a kosara kisebb. :) De (hát) kinek mi a fontos. Nekem ez nem lényeges.

A Malibut nem nézted?

2011. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Jól néz ki a Malibu is.

Most már csak az a kérdés, hogy egyáltalán télen a hóban tudnék -e vele közlekedni ... mert ez sem mindegy :DD

2011. szept. 15. 08:00
 15/15 anonim ***** válasza:

nekem is hauck volt, 2 hónap alatt szinte kitört a kereke, pedig nem 100kilós a lányom, és olyan parasztok a brendonban, hogy én oda a helyedben nem mennék.

eddig ott csak rossz holmit kaptunk sajnos

2011. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!