Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki viszi a gyerekét...

Mindenki viszi a gyerekét játszótérre?

Figyelt kérdés

Hosszú történet, majd leírom, ha érdekel titeket, hogy miért kérdezem, csak most egyelőre kíváncsi lennék, hogy tényleg mindenki viszi játszótérre a babáját, kisgyerekét?

S hányszor? Minden nap?


(Nagyjából 1-1,5 éves gyerekek anyukájától kérdezném, de persze bárki írhat, csak kérlek írjátok le hány éves a gyermeketek!)


2011. szept. 22. 11:36
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Ezt is megértem, néha teher a sok anyukát hallgatni. :)
2011. szept. 22. 13:19
 22/25 anonim ***** válasza:

Pont én is ezen gondolkoztam, mert mi sem igen járunk játszóra.

Másfél éves a fiam, várjuk a másodikat. Kertes házban lakunk, minden nap megyünk sétálni délelőtt, ekkor főként felnőttekkel találkozunk.

Délután, ha jó idő van, kimegyünk az udvarra, ahol a fiam elhomokozik, meg a kutyát kergeti:)

A közeli játszót inkább nagyobb gyerekeknek csinálták, és nincs egy darab árnyék se, nyáron nem lehetett volna kibírni.Van egy játszó messzebb, de oda meg nincs kedvem elzarándokolni, vagy sietni kell haza.

Így, hogy lassan szülök, nincs már annyi energiám, örülök, ha itthon el tud szöszmötölni. 2,5 évesen mehet oviba, szerintem addig nem lesz kárára, hogy nem játszik minden nap gyerekekkel. Nyitott, közvetlen, barátságos. Ha nem ilyen volna, lehet, hogy erőltetném a gyerektársaságot, de így nem látom értelmét.

2011. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
2 éves múlt a kisfiam, mi viszonylag ritkán járunk játszóra (havonta 1-2x), kertes házban lakunk. Motorozni, sétálni viszont minden nap megyünk, szerencsére az utcánkban nagyon sok a kisgyerek, így mindig van játszópajtás. :)
2011. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Tényleg, a játszótéren itt sincs árnyék, egy darab fa sincs a közelben. Ezeket így csinálják direkt? :)


Köszönöm, hogy ti is válaszoltatok!

2011. szept. 22. 15:22
 25/25 anonim ***** válasza:

Azért azt tudhatta volna az a "mintaanyuka", hogy 11 hónapos korban pont,hogy nem "kell" minden áldott nap. Nem!

Gondolom azóta van már másik v. több gyermeked is, és már nem érintenek ennyire a beszólogatások.

(Pedig biztos vannak a későbbi életkorban is..)

2022. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!