Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kihez fordulhatnánk segítségül...

Kihez fordulhatnánk segítségül? 16 hónapos kislányunk nem eszik semmi, de tényleg semmi darabosat. Pépeset is elég minimálisat. Gyakorlatilag tápszeren él.

Figyelt kérdés

Már 4-5 hónapos kora óta próbálkozom a hozzátáplálással, de még egy étkezést sem sikerült kiváltani. Nem tanulta meg, hogy mit jelent enni, csak játszik az étellel, szétkeni, szétdobálja. Bébiételből eszik 2-szer 100-120 ml-t, a többi tápszer, napi kb. 1000 ml. Ráadásul csak tőlem fogad el bármit is, így nem is tudok 2-3 óránál hosszabb időre elmenni itthonról.

Kérlrk segítsetek, mit tehetnék, mert ez így már nemigen mehet tovább.


2011. okt. 4. 14:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kedves 14:27 válaszolók!

Egyszerű mint a pofon,h mért kellene ezt a két szakembert megkeresni ilyen problémával...

Sajnos tájékozatlanok vagytok,de azért vannak a szakirodalmak,h fellapozzuk őket...

Bölcs maradtál volna,ha inkább csendben maradsz.

Mindegy mindig van egy-két "okoska"....mint ti.

2011. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Nem az én dolgom hogy fellapozzam a szakirodalmat,hanem a kérdezőé!Megjegyezném nem okoskodtam mert oda írtam "lehet hogy tájékozatlan vagyok"egy okoskodó van itt az pedig Te vagy:)
2011. okt. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Te nem a kérdező válaszára válaszoltál,hanem az én hozzászólásomra...azaz nem segítettél.


most elgondolkodtam... mégis mit csinálna egy dévényes? ledugná a torkán az ételt? nem értem az összefüggést :)


Ha te írtad ezt a választ,akkor bocsi,de nagyon nem vagy otthon ezekben a témákban,és inkább megkell tartani a véleményed,mert még olvasni is szörnyű a sorokat,és még mosolyogsz is rajta...

Igencsak szánalmas,hogy ilyen butus vagy.


Nem okoskodtam,hanem probáltam segíteni.

Ha megnézed a kérdező hozzászólását járt hozzájuk dévényes is azaz mégiscsak szóba került ez a lehetőség.

Nem fogom ecsetelni,h mért mert lehet nem is értenétek...

2011. okt. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"lehet hogy én vagyok tájékozatlan"kezdetű hozzászólást írtam én,nem a másikat!Ezenkívül írtam a kérdezőnek is,ezt csak a Te válaszodra írtam!azért bátorkodtam megjegyezni mivel lányommal 2 hónapos korától Neurológushoz és gyógytornászhoz is járunk!Ezenkívül elég rossz evő is volt a lányom, de azt Dévényes gyógytornász megmondta hogy ezen ők nem tudnak segíteni!Mivel Ők az izomzattal foglalkoznak!A kérdező kislányán esetleg neuropszichológus

tudna segíteni!Amúgy meg ha már itt tartunk Te sem segítettél Neki túl sokat,de vitatkozni és másokat sértegetni azt nagyon tudsz!

2011. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mi is jártunk mindkettő helyre,hál istennek nekünk nem volt evési problémánk.A dévényes nem azon tud segíteni,h mennyit egyen,hanem azon,h a letapadt v hipotón v feszes izmokat,inakat stimulálja,(pl:rágóizmok stb..)de ha jártatok akkor gondolom ezt nem kell neked mondanom...

Nem hinném,h kötekednék,de valóban nehezményezem az ostoba beszólásokat,pláne,h a kérdezőnek válaszoltam,és erre a válaszoló sérteget a megjegyzésével.

2011. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igazad van,nem akartalak sértegetni!További szép napot!
2011. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Minden ok!

Neked is szép napot!

2011. okt. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!