Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alszik el babatok,...

Hogyan alszik el babatok, vagy hogyan altatjatok? Es ha meg ejjel is ebred?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 18:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4 hónapos a fiam. 3 hónapos koráig csak kézben ringatva aludt el, és amikor már 1 órája aludt, akkor tudtam lerakni. 1. hónapban pedig éjjel is a hasamon aludt. Most már lassan 1 hónapja beszokott a kiságyba. Nappal lerakom, alszik is. Este cicin alszik el vacsi közben, fürdés után, fél8-8 közt, rakom is be a kiságyba. Éjjel még 4 körül kel enni, és 9-ig alszik.
2011. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Napközben teát iszik, aztán befordul és alszik.

Este megissza a tápszert, befordul, és alszik. Éjjel ha ébred, és nem éhes, akkor iszik pár kortyot, aztán picit simogatni kell a hátát, és visszaalszik.

2011. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 alaszka ***** válasza:
3 és fél hónapos. Születése óta nem egyszerű vele. Első két hétben jó alvó volt, aztán jött a hasfájás, állandóan kézben volt, sokat sírt, aztán ezt megszokta, így alszik el, vagy cicin, de ha leteszem felébred. Nappal a babakocsiba teszem és a levegőn alszik kb. két órát, ha szerencsém van, ezzel ki is merült a nappali alvása, este kb. éjfélkor lehet elaltatni úgy cici, hogy úgy is marad, de kb. 2-kor megint ébred enni...aztán 5-kor is és van, hogy vissza kell ringatni...nagyon rossz alvó.
2011. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A kisfiam most 5hós és eddig ringattam és úgy aludt el mivel már egyre nehezebb így szép lassan rászoktattam hogy összebújunk az ágyamban dudolok neki és elalszik 15-20 perc és teszem a helyére. Tudom hogy ez sem a legjobb de jobb mint ringatni és fel alá járkálni egy 7.5kg-os gyerkőccel.
2011. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Most 5 hónapos, nem volt egyszerű. Az elején, volt hogy nem is aludt egész nap, csak szopizás közben. Aztán ringatással, majd jött a fenékpaskolgatás. Majd összebújva susogtam és paskoltam oldalt fekve. Kb. 3 hete énekléssel, hason fekszik fogja a kezem cumi a szájában és éneklek neki egy altatót, de van hogy még egy kicsit paskolgatom, mert ha túl fáradt nem nyugszik meg olyan gyorsan. A kocsit gyűlöli, nem tud benne aludni. Este ugyanígy szopi után, ha éjjel megébred mostanában megint szopizik és úgy alszik el.
2013. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!