Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki már most harisnyát ad a...

Aki már most harisnyát ad a nadrág alá a gyermekének, mit ad rá, ha jönnek a mínuszok?

Figyelt kérdés

Nem vitaindító akar lenni, IGAZÁN érdekel. Az egyik kérdésre érkezett egy hasonló komment, az adta az ihletet.. Ott szinte mindenki "harisnyázott" már. Én nem. "Majd ha fagy!" :-)))

Szóval olyankor 2 harisnyát adtok? VAgy harisnya, nadrág, s arra az overál? Vagy hoooogy?


2011. okt. 12. 22:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
23.35-ös majd gyere vissza ha nem csak fekszik a fiad, a meleg babakocsiban takaróba csavarva. Nyilvánvaló hogy így nem fázik. Értve kellene olvasni. Itt olyan gyerekekről volt szó akik ki vannak téve az időjárás viszontagságainak. Ha a fiad az öledben lenne takaró nélkül, vagy a homokozóban ücsörögne, akkor sem adnál rá harisnyát? Majd rájösz hogy nem olyan egyszerűek a dolgok.
2011. okt. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva: overált, hát mi mást adnék mínuszokban? Legszívesebben én is azt vennék fel olyankor, minek fagyoskodjak a gyerek mellett séta közben, ha nem muszáj?

Hát, én nem tudom, de egy huzatos farmerben én is megfagynék mostanában, főleg, mert nálunk minden nap fúj a szél már több napja. A hőérzet sokkal hidegebb ilyenkor mint amit a hőmérő mutat. Kislányom másfél éves, bent harisnyában és kis szoknyában van, kintre lecserélem a szoknyát melegítő nadrágra. Bőven elfér rajta, egyáltalán nincs melege még motorozás és futkosás közben sem. Ma fél 7-kor pl. már fázott, láttam rajta. Szerintem még ekkora korban is él a szabály, hogy a gyerekre egyel több réteget adjál mint ami rajtad van. Ez nem csak a felsőtestre igaz, hanem alulra is.

2011. okt. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bélelt farmerja alá én is adtam harisnyát 14 hónapos lányomra. Ő még nem jár önállóan, de lépeget, és 1 órát voltunk kint a kertben délután úgy, hogy nem babakocsiztunk. 1 óra nem babakocsiban, nem betakarva azért elég sok egy ennyi idősnek, hiszen ő még nem mozog annyit, hogy azzal fel is melegedjen. Ráadásul a szél is fújt. Kabát és sapi is elkel már ilyen időben nekünk.
2011. okt. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Bogyo110 ***** válasza:
én amikor most a napokban hüvi volt a vékonyab nadrág alá adtam egy vékony harisnyát!télen peddig vastag harisnya nadrág és kocsizsák(lábzsák )vagy overál!8 hónaposak vagyunk!
2011. okt. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A paprikás válaszokat nem értem... A többieknek köszi.. De én még mindig nem érzem, hogy ha most 10 fokot esett a hőm, s már harisnyát kapnak, hogy ha még 15-öt esik, akkor a béleltebb nadrág mitől elég.. De senkit nem néztem le, kérdés volt...de akinek replikázni van kedve, rajtam bátran kiélheti magát!!!!!
2011. okt. 13. 13:15
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem 10 fokot esett a hőmérséklet kérdező! Két hete még 28 fok volt napközben. Nálunk a héten volt hogy 10 fok volt. Azért nem érted, mert nem akarod érteni. Azt csinálsz amit akarsz, a te gyereked fázik meg, ha nem öltözteted fel rendesen. De mit nem lehet érteni azon hogy most vékony naci alá vékonyabb harisnyát adunk, ha hidegebb lesz akkor vékony harisnya és overál, ha meg még hidegebb akkor vastag hari vastag overál. Ez olyan nehéz?
2011. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Kisfiam 16 hónapos volt már olyan reggel.hogy adtam rá harisnyát amit késöbb le is vettem róla.De reggel még úgy itéltem meg kell rá.Amugy én pont ezt a mostani időjárást utálom a legjobban mert nagyon változékony és nehéz kitalálni mit is adjak a gyerekre.A másik,hogy harisnya és harisnya között is van különbség nem is kicsi!Mint ahogy a bélelt nadrágok között is.Ha majd a fagy jön akkor meg overált kap a fiam de ez attol is függ,hogy mennyit tartozkodunk kint.És még valami nem véletlenül mondják mindig a réteges öltözködést.Ha mégsem olyan vészes az idő akkor le lehet venni valamit.

2011. okt. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!