Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engednétek már 10 hónapos...

Engednétek már 10 hónapos babátokat a mamánál aludni?

Figyelt kérdés

Igazából anyósom most kiharcolta hogy a hétvégét a 10 hós fiam náluk tölthesse(szombaton aludjon ott),mert hogy mivel ők vidéken laknak, én anyumék többet lehetnek vele, és ez már igazán jár nekik, meg akkor mi is lazíthatunk a férjemmel...Ez tényleg jó is lenne, de van egy két dolog ami miatt nem nagyon akarom ezt az egészet:

Az egyik, hogy igaz szeretetből, de csupa hülyeséget csinálnak sokszor.Mondok pár példát:újszülött volt fiam, nem nagyon akartak kezet mosni mikor jöttek hozzánk, mert ők nem koszosan jönnek, hiába mondtam, de a lépcsőházban ha megfogják a korlátot már elég...ezt játszottuk sokáig, h szó szerint cselezni kelett hogy mossák meg a kezüket,4 hónaposan megolvadt csokit nyalattak vele mikor 2 percre kimentem a szobából, és nevetve mesélték hogy ízlik neki...,vagy legutobb náluk voltunk, direkt mondtam többszöri kérésükre, miszerint hagy egye meg kisfiam a túrórudit közvetlen ebéd előtt, mondtam vagy 10szer, hogy inkább utána, mert nem eszik ebédet rendesen.Látszólag belenyugodtak, erre kiderült mégis mikor nem láttam odadták neki10 percel ebéd előtt, én meg jól megtömtem a babám, annak ellenére, hoyg szokásától eltérően alig akart enni...Ki is böffent egy picit, akkor mondták mosolyogva, hogy lehet nem kellet volna tényleg a rudit...Na szóval ilye szeretetből "butusok"...Tudom ha elmondanám a napirendjét nagyjából tartanák ők, de azért "zsiványkodnának is",. mert szerintük ez a nagyszülők dolga.

De a másik és fontosabb indok ami miatt félek, hogy nincs autójuk, egy kis faluban laknak, ahol 20 percre(nálunk) van a legközelebbi ügyelet, ha bármi baj lenne...Nem negatívan állok hozzá, mert valószínű semmi baj nem lenne, de ha mégis...akkor mire mi odaérünk meg vissza az majd egy óra...Amúgy imádják a fiam, tudom hogy jól érezné magát, de mégis vacillálok... Szerintetek?Ti mikor altattátok először mamánál?


2011. okt. 17. 08:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
70%
Hát én elengedném, sőt, ha kérik az anyósék oda is adom, ha már nem szopizik. Felnevelték a férjemet, ezért tisztelem Őket és bízom bennük, és ez kölcsönös. 3 fiam van és elnézve a sok anyósellenes nőt előre félek a menyeimtől, meg attól, hogy majd csak "fényképunokáim" lesznek :(
2011. okt. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Zsöff85 ***** válasza:
10 hónaposan mondjuk sztem korai még túró rudit adni a gyereknek :(
2017. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!