Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kislánynak Karácso...

Másfél éves kislánynak Karácsonyra mit érdemes venni? Mivel játszik egy ekkora gyerek? Nincs a környezeteben másik kicsi így sajnos nem tudom.

Figyelt kérdés
10 ezer forint összegig kb.
2011. okt. 20. 17:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

én ilyen gyurmát veszek a fiamnak:

[link]

2011. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
a lányunk babakocsit kap, már régebben megvettem mert akciós volt, azt hittem csak2 éves korában adjuk neki oda, de nagyon szeret tologatni, így megkapja most, és még sütéshez szettet, nyujtófa, gyuródeszka, formácskák stb. és én is gyurmára gondolok még, ugysem egyedül fog gyurmázni, úgy hogy nem fogja meg enni. és biztos valamilyen könyvet is mert nagyon szereti! persze ezt már a nagyszülök is adják, nem tartom jó ötletnek elhalmozmi egyszerre sok mindennel.
2011. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm!!!!

Ebből tudok mazsolázgatni! :)

2011. okt. 21. 10:18
 14/14 anonim ***** válasza:
Trambulinoznia sem egyedül kell, szaltókat duplacsavarral ugrani ..... de nagyon sok fejlesztő gyakorlatot lehet játszani vele kedves kételkedő
2011. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!