Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy tényleg az anyatej...

Lehet hogy tényleg az anyatej erős neki?

Figyelt kérdés

Kislányom feneke illetve nunája körben tiszta vörös.

Ez azóta van hogy megszületett.Már kiprobáltunk minden fajta pelust illetve krémet és positörlöt.

De semmit nem javul elvittem születése után egy héttel az orvoshoz Ő irt fel valami lila kencént a fenekére álítólag gomba ölö de semmit nem javul.

Mindent kiprobáltunk már neki.

Én nem tudom szoptatni viszont hordjuk neki egy anyukátol az anyatejet.Neki viszont 8 honapos a kislánya.Ezt a tejet kapja az én négy hónapos lányom is.

Anyosom eddig mindig jó tanácsokkal látott el de már Ő sem tud semmit mondani.

Arra gondoltam hogy nem lehet erös neki az anyatej és a pisi marja ki neki ennyire mivel az erös tej álltal erösödik a pisije is?

Nem tudom értitek mire gondolok?

Szoval megissza atejet ezáltal erösebb neki a pisije és hiába teszem tisztában minden ébredés után kimarja a fenekét.


2011. okt. 22. 21:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi javulás de szerintem nem is lesz semmi.
2011. okt. 27. 19:52
 12/22 xStefix ***** válasza:

Bocsánat, de miért írt antibiotikumot? Baktériumra gyanakszik? Mert egyéb esetben ugye ez teljesen hatástalan lesz... Nem értem a logikáját. :-o


Kérdező, szerintem inkább vidd el a vizsgálatokra, mert ezt a gyógyszert esélyes, hogy feleslegesen kapta... Nekem is allergia jutott eszembe, de azt meg minél hamarabb érdemes tisztázni.

2011. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%

A tápszer nem jöhetne szóba? Van hipoallergén tápszer, én azt kipróbálnám. Ha tényleg az a gond, h az anyuka tejébe átmennek a tejtermékek, akkor szerintem így kiderülne. Bár nem tudom, h a HA tápszerek mennyire jók, vannak akik arra is allergiásak. De szerintem egy próbát megérne, mielőtt egy sor kitudja milyen vizsgálatnak aláveted a babád.

Vagy másik anya tejét adni neki.

Megkérdezhetem, h mennyi idős a babád? (Csak kíváncsiságból, nincs összefüggés.)

2011. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én inkább a tápszerre voksoltam annak idején, mint más anya/anyák tejére (3 hónapig tudtam szoptatni pótlással). Időnként hallani ezt-azt és a hasfájás szempontjából sem lehet tudni, ki mit eszik, stb. Szóval én is támogatnék legalább egy próbát, ha elfogadja a kislányod. HA-sat a doki ír fel.
2011. okt. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Honnan tudod,hogy a másik anya mit eszik ,iszik.Lehet az ö gyerekének nem lesz baja,de a tied érzékenyebb.Ha sok gyümölcsöt eszik,az is lehet,attól lesz savasabb.

Én nem adnám másik anya tejét semmiképp.Mikor ilyen bőrproblémák vannak szoptatás alatt,mindig az anya étrendjére kell odafigyelni.Az antibiotikum pedig rosszat tesz.Felborul a bélflóra,gomba jelenhet meg.

Térj át HA tápszerre.

2011. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Hívd fel a Heim Pál kórház anyatejgyűjtő állomását, ott biztosan tudnak neked ezzel kapcsolatban segíteni, ugyanis mindig más és más hónapos babák kapják a tejet, de nem hiszem, hogy ez gond lenne. (egy volt tejadó)
2011. okt. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Lett már beteg baba más anyatejétől Szegeden, valamit összekevert a tejet adó anyuka, addig benne is megbíztak. De nem is ez a lényeg, majd eldönti a kérdező és remélem meg is írja, hogy mi a helyzet velük azóta.
2011. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Most mintha nem lenne olyan csunya a feneke de nem jött még helyre teljesen.

Minden válaszolonak köszönöm a válaszokat majd utána nézek ennek a tejadó dolognak.

2011. okt. 29. 16:31
 19/22 anonim ***** válasza:
De miért nem lehet tápszert adni?Ezt azért nem értem.
2011. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Marianna0628 ***** válasza:
Gondolom azért nem szeretne tápszert adni a kérdező a babájának mert a legjobbat szeretné neki ami ugye az anytej.Lehet hogy ebben az esetben nem ez a legjobb.Lehet hogy meg kellene próbálni hogy 1 hétig csak tápot kap.Addig fagyszd le a tejet.Ha változás történik akkor a tej nem jó neki.Bár ezt nem gondolnám de egy próbát megérne.
2011. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!