Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Káosz a lakásban. Hogy és...

Káosz a lakásban. Hogy és mikor oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 éves, pocakban a következő és olyan, de olyan fáradt vagyok és mindenhol kupi van. Szedek vitamint, tökéletes a vérképem, szóval nem orvosi a fáradság oka. Mikor raktok rendet? Mikor neteztek? Mikor csináltok kreatív tevékenységeket? (Korábban hímeztem, festettem, stb, aztán most esélyen sincs ilyenekre.)
2011. okt. 26. 12:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nálam nincs rendszer. Mindíg azt csinálom, ami épp következik. Ha látom, hogy kosz van lent, felmosok. HA látom, hogy poros a bútor, letörlöm. Ha álmos vagyok, az egészet lesz@rom. Kreatív tevékenyésgként most épp egy pulcsit kötök megszállottan, már kevés van hátra belőle. HA nincs kedvem rendet rakni, megcsinálom reggel. Egyetlen kitétel, amihez eléggé ragaszkodunk: hogy a konyha legyen rendben, mert azzal fél napot elsz@rok reggelente.

Persze sorban várnak a megcsinálandó dolgok most is: ablakpucolás, hűtőtakarítás, portörlés. Csak nincs kedvem, így most netezek. Megyek, berakok egy adag ruhát a gépbe.

2011. okt. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok mint te, 15 hónapos lánykával, 35 hetes várandósan, amikor alszik akkor én is pihenek, vagy netezek, rendet akkor rakok ,ha fent van ö is pakol-csak nem össze. föznöm nem kell mert anyukám besegít, van, hogy 5 gépnyi vasalatlan összegyülik, kreativ tevékenység kilöve, pedig elötte rengeteg dolgot csináltam. ha rászedem magam nekiállok és kitakarítom az egész lakást csilli-villire, persze ez tart kb 2-3 napig... de pl. a játék az fontos , inkább azt válsztom takarítás helyett. napi 2-3 óra séta is belefér.
2011. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!