Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legfurcsább/legostob...

Mi volt a legfurcsább/legostobább tanács, amit gyerekneveléssel kapcsolatban kaptál?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 15:53
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
76%
Ha elesik vagy valami "baleset" éri ne vegyem fel, mert anyámasszonykatonája lesz. Sírni kell, hogy el ne duguljon a szeme, gondolom a könnycsatorna elzáródására gondoltak.
2012. jan. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
Betegen született kisfiammal kapcsolatban: "El kell hagyni azt azt az apát, aki ilyen genetikailag........gyereket tud csinálni, váljak el!
2012. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
87%
Amikor az anyósom azt mondta, hogy minden nap fejjem ki a "megmaradt" tejet, mert ha nem, akkor megromlik a melleimben: :D Értitek, mint a zacskós tej, ha nem teszed hűtőbe::: :D:D:D
2012. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
89%
Anyósomra rácsapott a másféléves kisfiam, erre mondtam neki,hogy nem szabad. Erre azt mondta anyósom, hogy nehogy rászóljak, nem kell semmiért szólni, majd elunja. Azóta csak őrá csapkod, már 3 éve...Másnál megtanulta,hogy nem lehet, de ha valaki nyíltan kijelenti, hogy nyugodtan, azzal nem tudok mit kezdeni.
2012. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
77%

Jaj, jókat nevetgéltem itt.

Nagy sztorijaim szerencsére nincsennek.

Kisfiam 5 hónapos és anyós szóvátette, hogy ez a gyerek nagyon fehér, semmit nem barnult még az idén. Rakjam ki a napra.

Temészetesen szokta érni a nap, ésszel.

2012. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk a szomszéd néni jegyezte, meg, hogy az ő idejében kikötötték a gyereket az ágy lábához, a bilin ülve, amikor szobatisztaságra szoktatták. Amúgy aranyos néni, de a tanácsai...
2012. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom mondta:ne adjak enni ilyen melegben a gyereknek csak inni.Meg különben se etessem annyit mert kövér gyerek lesz!4 hónapos a kislányom és 5600g!
2012. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom terhességem alatt: ne járjak olyan sokat ultrahangra, mert az ultrahangtól megsüketül a gyerek!!

Öltöztessem rendesen, mert megfázik! (32 fokban betakarta 2 takaróval)

Állandóan a gyerekhez beszél: "hogy aludtál éjszaka?" hja, majd válaszol... (4 hós amúgy a fiam)

A "biztos éhes" az nálunk is mindig sláger volt.

Nappal 2 óra alvás után benéztem a babámhoz, mert nyöszörgött. Elkezdtem neki csinálni a tápszert, kihozom a szobából.

Erre anyós, a babához: "felébresztett az a CSÚNYA ANYAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! mikor Te még aludtál volna??????????????????

2012. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem gyerekneveléssel kapcsolatos, de leírom, hadd nevessetek. Terhesség alatt vizesedett a lábam. Anyám unokatesója (3 gyerek anyja) kérdezte van-e vmi problémám, mondtam, hogy a lábam vizesedik. Válasz: Na, ne mond már, tuti, hogy nem a terhesség miatt izzad a lábad.........
2012. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 Kiki01 ***** válasza:
Pótanyám jön mindig azzal hogy takarjam be a gyereket ha alszik. Na de 32 fokban is? :)
2012. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!