Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák mindenkinek a saját...

Anyukák mindenkinek a saját gyereke a legszebb, legokosabb! kitudnátok 3 dolgot emelni ami a legszebb benne és 3-mat ami nem tetszik annyira?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 12:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

ja értem bocsi

legszebb:- hatalmas mélykék szemek, hosszú fekete szempillákkal

-születése óta sok haja van és formás kerek buksija

- nem olyan hosszú inkább tömzsi nem kövér formás kisfiú

ami nem tetszik:

hú ez elég nehéz,csecsemőnek is szép volt,és pont úgy imádom ahogy van

-talán az hogy sokszor kiütéses az arca,piros foltos,mert nagyon érzékeny a bőre,és nem mindegy milyen fürdetőt használok

-meg volt egy két hónap mikor nagyon pici volt a buksija olyan kis gömb feje volt,

-meg talán,hogy egyelőre barnás a haja,és nem maradt se fekete se vöröses barna, bár még kicsi ez is változni fog,ne haragudj nem nagyon tudok mondani olyat ami nem tetszik a külsején

2011. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Decemberben 2,5 éves kislány


Pozitívum:

- rendkívül szép, loknis barna haj, csodaszép nagy kék szemek,tisztára mint azok a régi fajta porcelánbabák. Sokan meg szokták csodálni.


- hihetetlenül okos, mindent gyorsabban csinált mind fizikailag, mind szellemileg mint a kortársai, most 1 hét alatt megtanult 3 télapós-karácsonyos dalt elejétől a végéig én sem hittem volna


- mosolya, ha nevet akkor szinte minden világosabb lesz, imádom amikor bújik és ölelget puszilgat


Negatívum:

- hisztis, elég nehéz a természete. ez egyrészt a mi főleg az apja és a szüleim hibája, mert úgy kezelik mint egy hercegnőt (egyetlen unoka)


- vékonyka, félelmetes mennyit eszik, de sehol egy hurkácska. magas karcsú igazi manöken a csajszi (pedig én világéletemben duci babára vágytam, de még akkor is olyan kis gebe volt, de nagyon hosszú)


- rosszul alszik, sokszor ébred, sosem volt jó alvó sajnos, így munka-háztartás-gyereknevelés körforgást lassan idegösszeomlással csinálom, meg rengeteg kávéval hogy ébren maradjak, mert soha nem tudom magam kialudni

2011. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ment a zöld kezecske:)
2011. nov. 14. 14:06
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

3,5 éves lányom:

+ gyönyörű gesztenyebarna haja van, csak úgy csillog, annyira egészséges

+ gyönyörű a pofija, szép a szeme, szája

+ szép magas, karcsú lány (igaz, ezért sokat bántottak baba korában)

- hatalmas a lába (28-as cipőt hord)

- széles a csípője (pedig amúgy karcsú)

- X lába van

2 éves fiam:

+ gyönyörű vörös haja van, van benne szőke, barna, vörös. Mindenki irigykedik rá, mert nem csak szép a színe, de sűrű, egészséges is.

+ széles, csókos szája van

+ jó mackós (de abszolút nem duci) alkata van, igazi férfias

- nagyon érzékeny a bőre, így sokszor látni rajta kiütéseket

- alacsony (de azért nem vészesen)

- hatalmas az orr mandulája, így ha összeszed valami bacit, a szája állandóan nyitva van, és csak csurog a nyál...

7 hónapos pici lányom:

+ porcelán bőre van, hófehér és hibátlan

+ szép formás baba (igaz emiatt megszólnak a duci babák anyukái)

+ törpilla szemekkel rendelkezik, hatalmas kék szemek, hatalmas pillákkal

- seszínű a haja. Néha vörös, néha barna, néha szőke. Remélem lesz majd valamilyen.

Ne haragudjatok, de egyenlőre más külső rossz tulajdonságot nem tudok róla mondani. Majd ha nagyobb lesz, nyilván találok.

-

2011. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 6 hós, gyönyörű szemei vannak, szép hosszú szempillái, mint apukájának :-) és kicsi aranyos, nem kerek buksija van.


De kicsit hisztis, rengeteget bukik (én is ő is gyakran öltözködünk) és kicsit nagy kiálló fülei vannak. Amik ugyan annyira nem tetszenek, nem is tudom kitől örökölte, de mégis cuki.

2011. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. nov. 15. 07:58
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Régebben 100-ból talán 1 babára mondtam, hogy "szép", aggódtam is szülés előtt, milyen lesz a reakcióm, ha meglátom... Nos: ahogy a pocakomra tették, szélesen vigyorogtam, mert annyira gyönyörű volt, és semmi másra nem vágytam, csak hogy megvigasztaljon, ne nyögdécseljen, semmi baj.:)

Most 7 hónapos, és amikor visszanézem a kórházban készült képeket, le vagyok döbbenve, mert nem ilyennek láttam akkor! Néhány képen olyan kis négyzet-alakú a buksija, pedig pont azt csodáltam élőben, hogy milyen tökéletes a fejformája, nem olyan "golyó"-szerű,mint nekem volt csecsemő-koromban.:)


Szóval, mi a 3 legszebb benne:

- hogy nem az a duci, vasgyúró, csupa-hurka-gyurka típus, hanem hosszú, izmos combocskái vannak, az egész testfelépítése atletikus.:)

- a búzaszőke selyem-haja

- a mosolya: annyira huncut, annyira csibészes, annyira pasis, és olyan őszintén vidám.:)


Ami nem tetszik annyira...hát ez nehéz...

- talán néha ahogy sír.:) Amikor ordít, az nagyon cuki, megzabálom, olyan kis akaratos, pasis. De van, amikor csak úgy "nyüszít" egyet, mondom is neki, most olyan voltál, mint egy kislány.:)))

De tulajdonképpen ezt is szeretem...:D

- apukájának nagyon szép kék szeme van, ő is kéknek indult, most már egyre zöldes-barnásabb (enyém: barna, benne zöldes). Messziről senki nem tudja megmondani milyen színű a szeme - a babakocsija olyan khaki színű, azt mondják, olyan a kisfiam szeme színe is.:D Jó lett volna, ha szép kék szemű lett volna, de be kell vallanom, hogy nagyon jó érzés, amikor a szemébe nézek, és mintha a saját lelkemet látnám...:)


Bocsi, nem nagyon tudtam nem-tetsző dolgokat írni, lehet nagyon elfogult vagyok...:)


Ja, egyébként még évekkel ezelőtt láttam egy régi képet páromról, babakori képet. Mint mondtam: nem sok babára mondtam régen, hogy szép, de arra a képre azt mondtam: de cuki, gyönyörű baba volt, ha lehetne "rendelni", én PONT ILYEN babát szeretnék... Kisfiam PONT ILYEN...:)))

2011. nov. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%

Kisfiam 13 hónapos:)

Ami számomra a legszebb benne: a mosolya, a hangja és az akarata:) Külsőre tökéletes!!!! Nincs olyan dolog, ami ne tetszene rajta v. benne. Örülök, hogy az anyukája lehetek:)

2011. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

5 éves lányom:


-nagyon szép kislány

-intelligens

-okos(sokak szerint nagyon is)


-néha úgy közlekedik mint egy tank

-elég rossz minőségű bőre van szegénykének(szakadni fog ha terhes lesz:(

-egyre inkább nyílik ki a csipája,sokat felesel


8 hós fiú baba:


-borzasztó csúnya volt mikor megszületett,vagyis nem pont akkor,hanem mikor másnap lecsutakolva hozták(a magzatmáz sokat dobott rajta:D)

-akaratos

-maki füle van :)


-gyönyörű a szeme és a tekintete

-édes bújós,kedves

-küzdő típus,a legnagyobb ellenállás irányába megy mindig

2011. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!