Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hósom nem hajlandó az...

20 hósom nem hajlandó az ágyában aludni, már 2 hónapja felkel éjjel 3-4x és utánam sír? (LENT)

Figyelt kérdés
Nem mindig tudom az ágyában megnyugtatni, kéri hogy menjek be hozzá vagy ő akar kijönni! Akkora hiszti lesz belőle hogy elkezd öklendezni én meg kiveszem... Hogy állíthatnám vissza a rendet? Nem venném ki, de ha hagyom sírni és elkezd öklendezni, mindg hányás a vége!!! Eddig ágyában aludt, csendben, végig. Ez most szörnyű!!! Miért lehet ez, segítsetek!!! MIT TEGYEK?
2011. dec. 20. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia,félhet esetleg rossz álom vagy szituácio és nem bírja elfelejteni DE nagyon tudnak ám színézkedni is és jol kihasználják az embert.Persze én is ilyen vagyok hogy nem hagyom a gyereket magára de a férjem már észrevette hogy betyárkodik néha.
2011. dec. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hagynám én azért sírni de csak egy kicsit, de ő egyből elkezd hányni, annyira belovalja magát! Szeretném ha megint az ágyában aludna és megoldaná egyedül, ha felébred. Most a szobájából nem hozom ki, ott van egy kanapé és ott landol mellettem ha nagyon kiborul... Akarnok :) Foga is jön meg szeparációs szorongás is, na de 2 HÓNAPJA???
2011. dec. 20. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt, és mi sikeresen oda szoktattuk magunk mellé. Küzdelem volt mire visszaszoktattuk. Úgy csináltam, hogy ha éjszaka felébredt oda ültem az ágya mellé és simogattam a hátát. Ebből tudta, hogy ott vagyok mellette és biztonságban van. Volt olyan éjszaka amikor 2 órát is ott ültem az ágya mellett! De megérte, mert most már alszik megint szépen! Azért vannak még éjszakák amikor felébred, de már nem sír, hogy oda akar feküdni mellénk!
2011. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ebből volt éjjel nagy vita, hogy nem volt neki elég, hogy a rácson át simiztem, közölte hogy ki akar jönni. Mondtam neki hogy nem, feküdjön le szépen , én itt vagyok mellette. Akkora sziszti lett hogy már majdnem hányni kezdett, úgy behergelte magát. Így ő nyert,mert kivettem még hányás előtt...........
2011. dec. 20. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!