Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fel újabban 5körül...

Miért kel fel újabban 5körül az 5és fél hónapos fiam, és nem hajlandó vissza aludni?

Figyelt kérdés

Nem sír vagy ilyesmi,inkább mint aki ki aludta magát feltámaszkodik, jár a lába és nézelődik...

Este 8-f9 körül alszik el, éjfél körül ébred szopizik, alszik tovább, utána 3körül ébred , szopi alvás tovább, eddig általában fél7-7-ig, DE pár napja 5-f6 körül kel és mit aki ki pihente magát nem is alszik már vissza.

Szerintetek mitől lehet? Elég lenne neki ennyi alvás?! Mert nekem nem :-)


2012. jan. 4. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, most éppen elég neki ennyi. Sok függ attól is hogy napközben mennyit, mikor alszik.


Nálunk 2* volt ilyen időszak most a fél év alatt, anno a fiam is vicceskedett ilyenekkel. Ami remélem nálatok jó hír lesz, hogy egy hétnél nem tartott tovább sosem. Én próbáltam kapcsolni fogzáshoz, fronthoz, teliholdhoz, de nem nagyon volt meggyőző egyik sem.

2012. jan. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a durva, hogy ő napközben sem nagy alvó, délelőtt fél óra, napközben ha résen vagyok és egyből simogatom a popóját mikor magához térne akkor egy max másfél óra, de inkább egy, délután meg fél óra.

Akkor csak reménykedem benne, hogy vissza áll a rend, bár szerintem a kúszás + fog lesz a ludas...

2012. jan. 4. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!