Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szoktátok szájon puszilni...

Ti szoktátok szájon puszilni a "még nem ovis korú" gyereketeket?

Figyelt kérdés

Olvastam itt nemrég egy kérdést amiben a kérdező szerint gusztustalan még kiskorban is ha anyuka szájon puszilja a babáját/gyerekét!

Szerintem normális max.ovis korig.

Nekem 2 éves a kisfiam és szoktam neki puszit adni a szájára!


Ez volt a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



2012. jan. 17. 15:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
78%

Előre mondom én nem pontozok! (:

Utolsónak igaza van, csakhogy sokan itt nem az írták, hogy náluk mi van, hanem, hogy szerintük undorító, hova adhatna még puszit, visszataszító, ilyenek. Szerintem el kell fogadni a véleményt ide-oda. Lehet, hogy csak egy troll-pontozó szítja itt a hangulatot. (:

2012. jan. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem értem miért érdekel titeket ez a pontozós dolog...nem azért járunk ide vagy igen?!
2012. jan. 18. 08:59
 23/23 anonim ***** válasza:

16.32 vagyok, nem a pontozásért járunk ide nyilván:)) csak olyan furi hogy ha trollkodás meg poénból pontoz le vki akkor miért csak azokat a válaszokat akik azt írták hogy ők nem puszilják szájon a gyereket, vagy hogy szerintük ez visszatetsző, nem szimpatikus stb. dolog?? Akkor ha csak poénból pontozgat miért nem nyom mindenkire egy piros kezet? :)

Na mindegy:)

2012. jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!