Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti szoktátok szájon puszilni...

Ti szoktátok szájon puszilni a "még nem ovis korú" gyereketeket?

Figyelt kérdés

Olvastam itt nemrég egy kérdést amiben a kérdező szerint gusztustalan még kiskorban is ha anyuka szájon puszilja a babáját/gyerekét!

Szerintem normális max.ovis korig.

Nekem 2 éves a kisfiam és szoktam neki puszit adni a szájára!


Ez volt a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



2012. jan. 17. 15:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%
aha tehát aki szájon csókolja az zöld kezet kap aki meg véletlenül nem így teszi az meg lepontozódik...megint "volt értelme" válaszolni. Köszi...
2012. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Én nem pontozok soha,hülyeség!

Szerintem normális a szájrapuszi ha még kicsi a gyerek:)

2012. jan. 17. 16:35
 13/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem és nem is fogom soha szájpn puszilgatni.
2012. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem szoktam, de 1-2x előfordult, h a szájamra kaptam a nagy cuppanóst, nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget, majd ahogy nagyobb lesz ez sem fog előfordulni.
2012. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem normális.

És miért pont ovis kor a határ?


Anyósom állandóan szájon puszilja a fiamat, szólok neki, dafke ad még egyet a szájára és nevet, hogy húúú ezt anya nem szereti. Pfff.


Szóval szerintem nem jó dolog. A felnőttek szájában sokkal több a baci.

2012. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem indokolatlan, nem is értem miért kéne oda adni neki a puszit. Ráadásul egészségtelen is (bacik szempontjából)
2012. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Velünk néha előfordul,de csak véletlenül. Viszont nem bánom vagy ilyesmi,nincs viszolygás,meg "jaj ilyet nem szabad". És nem csak elviselem,ugyanolyan jó,mint az arcra vagy máshová adott puszi. De mivel tudom,hogy nem egészséges,direkt nem csinálom. És nem azért nem csinálom,mert aberált dolognak tartom,sztem minden normális felnőttnek tudnia kell,ebben hol van határ és más eszébe sem jut.

De ha másvalaki puszilná szájon,azért nagyon mérges lennék és felrobbannék. Egyszer anyukám is szájon puszilta az egyik babám,nem tudom hogy véletlen vagy nem,de azt hittem megőrülök.

2012. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem beteges dolog, persze tudom a sok szájcsókolgatós most majd lepontoz, de a véleményem akkor sem változik. Aberrált, aki a gyerekét szájon csókolgatja. Igaz láttam én már rosszabbat is...

Aki meg azt írta, hogy kiakad, ha más szájon puszilja a gyerekét, mert azt csak neki szabad, na...no comment. Én a páromhoz állok így hozzá...szóval...

2012. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
29%
Néha szoktam én is puszit adni a szájára.
2012. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
67%

16,32-nek totál igaza van. Bár a lényeget nem értem. A kérdés ugyais nem az abszolút igazságra vonatkozik, hanem arra, hogy "TI" vagyis MI mit csinálunk.


Tehát ha azt írom, hogy nem, mert NÁLUNK ez az igazság, akkor a lepontozók szerint HAZUDOK?

Mert itt nem véleménynyilvánítást kért a kérdező, hanem ránk vonatkozó információt.

Ezt miért kell lepontozni?

2012. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!