Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most tényleg én vagyok a...

Most tényleg én vagyok a hülye meg szívtelen anya mert nem veszem ki a BIZTONSÁGI autósülésből menet közben a pár hónapos vagy nagyobb babámat?

Figyelt kérdés
Sógornőm múltkor velünk utazott, én hátul a babával hordiban. Amúgy se szereti a hordozót, evett, büfizett, peluscsere minden megvolt mielőtt indultunk. Sírni nyűgösködni kezdett a hordiban, sógornőm nekem támadt hogy miért nem veszem már ki, ő mindig kivette a gyerekeit meg útközben szoptatott stb.Kérdezem én akkor minek a több tízezres biztonsági ülés ha autópályán 100al az én kezemben ül a pár hónapos (vagy fekszik, mindegy). Többször is hallottam olvastam azóta is másoktól hogy nem hagyja sírni a babát hanem kiveszi a hordiból. Nem tudom számomra meg pont az a felelőtlenség, úgy utazni hogy a kezemben van. Mondtam neki hogy máskor nem szoktam sírni hagyni, elhiheti, de azt gondolom neki is jobb ha hamar odaérünk és végre kiszállhat mintha 2 percenként megállnánk. Amúgy próbáltam már hogy megállunk, megpróbálom megetetni megnézem a pelusát ruháját nem e nyomja vmi stb.nem éhes e de általában ezek egyike sem áll fenn sose egyszerűen nem szeret abban a pózban lenni ahogy a hordiban van.
2012. jan. 28. 13:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

A gyerekhordi a csigolyatöréstől nem menti meg a gyereket.

Ha a kezedben van kirepül az ablakon és úgy hal meg, ha bekötöd akkor csak a nyakát töri ki.

Bocsika a brutális válaszért, de nem moziban vagyunk, ahol 100 nál ütköznek pörög párat az autó és utána épen egészségesen kiszállnak.

A gyerkhordi jó esetben 20- nál véd meg nagyobb sebességnél nem, tulajdonképpen semmi. Ha szoptat a sógornőd közben, ha nem. Óvatosan kell vezetne és lassan, az a biztonságos, a biztonsági öv nem véd meg a haláltól, csak jól jön a kisebb ütközésnél.

2013. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Bajer válasza:
Nagyon egészségesen gondolkozol, egyszer láttam egy anyukát, aki anyósülésen ülve tartotta a karjaiban a csecsemőjét. Ha netán ütköznek vagy erős fékezés akkor kirepülne a szélvédőn. Mennyi idióta ember van az utakon.
2013. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!