Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a 3 hónaposfiamat hagyom...

Ha a 3 hónaposfiamat hagyom hogy sokáig egyedül nézelődjön akkor nem fogja úgy érezni hogy nem foglalkozok vele?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem igényli, hogy ott legyél, akkor szerintem egyáltalán nem gond ha egy ideig egyedül eljátszik. Úgyis jelzi, ha szüksége van rád. Nekünk sajnos az egyedül nézelődés nem túl gyakori, de ha épp akad egy ilyen 15-20 perc, akkor kihasználom, hogy addig is tehetem a dolgomat. :)
2012. febr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat!
2012. febr. 2. 09:42
 3/6 Kerria ***** válasza:
Én is az előttem szólóval értek egyet. Több könyvben is olvastam, ha elvan egyedül, nézelődik, játszik, akkor magára kell hagyni, mert ezt is meg kell ismernie, ettől is fejlődik. Ha pedig magányos lesz, azt jelezni fogja Neked! :) Használd ki ezeket a pillanatokat, törődj magaddal, pihenj, vagy ott van a háztartás... szép napot!
2012. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is olyan sokszor gondolkodom ezen és sokszor érzem magam "rossz anyának" emiatt. Az én kisfiam 2,5 hónapos és most is egyedül nézelődik, püföli a fellógatott játékait a kiságyban. Természetesen ha elkezd nyűglődni akkor megyek hozzá. Akkor ez így rendben van, akár napi 1-2 órán át is (persze több rövidebb periódusban)?
2012. febr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még túl kicsi ahhoz, hogy sok mindent lehessen vele játszani, ha meg elvan magában, akkor hagyd. Inkább örülj neki, majd lesz idő, amikor nem győzöd szórakoztatni, hidd el, nagyon sokat tanul ő ilyenkor is, felfedezi a világot a maga módján. Különösebben még úgysem lehet megtanítani semmire sem, és gondolom azért van olyan napszak, amikor csak vele foglalkozol, vagy foglalkoztok.
2012. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen persze hogy van olyan, szinte egész nap. nem órákról van szó hogy egyedül nézelődik csak egyszerre mondjuk fél óráról.
2012. febr. 2. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!