Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szoptatás előtt,...

Szerintetek szoptatás előtt, után, vagy tápszer után kezdjen kóstolgatni a babám?

Figyelt kérdés
A babám szoptatás után tápszert is kap, mert nincs elég tejem. (Minden szoptatás után kap!) Szerintetek mikor kóstolgasson? Szoptatás előtt vagy után? Esetleg tápszer után? Almával fogunk kezdeni. Elméletileg evés előtt lenne logikus, de én nem szeretném leszoktatni a ciciről és még nem akarok egy szoptatást sem teljesen kiváltani. Szerintetek hogy csináljam?
2012. febr. 3. 14:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én csak evés előtt tudtam, utána már nem kellett neki semmi. Két cici közt sem fogadott el semmit. Kóstoltatni nyugodtan kóstoltass cici előtt. Úgyis csak 1-2 kanálka lesz, vagy még annyi sem. Ezzel nem szokik le a ciciről.
2012. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Meg is kapta az első 2 adagját, szopizás után. Másodszorra már néhány kanál pépet is adtam neki, és kérte volna a többit is a kis mohó :)
2012. febr. 5. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!