Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Én vagyok türelmetlen...

Anyukák! Én vagyok türelmetlen? Ti mikor robbantok? Nem tudom már mit kéne csinálnom!

Figyelt kérdés

Egész nap foglalkozok a 17 hós fiammal, de hozzáteszem nagyon nehéz mert semmi játék nem köti le. Most hogy készülök az estére csinálom a vacsit hogy mire apa hazaérjen friss legyen, semmi mást nem tud csinálni csak idegesiteni. A spejz ajtót folyamatosan kinyitja döl ki a hideg a spejzből, a konyhaszekrényeket folyamatosan nyitogatja és kipakolja. És elmondtam már neki annyiszor hogy nem nem szabad ne csináld légyszi jön be a hideg, egyszerűen nem érti! Annyiszor elmondtam már neki. Mit csinálok rosszul?

A tv-vel uyganez a helyzet. Folyamatosan nyomkodja. Azt is annyiszor elmondtam neki ne nyomkodja, nem szabad mert akkor nem fogjuk látni...És semmit nem használ. Nagyon nem tudom már tovább fokozni! LEgszivesebben a hajam tépném...


Ti meddig birjátok? Mikor fajul el odáig a helyzet hogy ráüttök a kezére vagy a seggére?


17 hós a fiam


2012. febr. 9. 19:11
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Ez ennek az oldalnak a leghülyébb opciója!!! NYomtam nektek egy pirosat;)
2012. febr. 14. 19:12
 22/26 A kérdező kommentje:
Áhh bocsi zöldet:DDD
2012. febr. 14. 19:13
 23/26 anonim ***** válasza:

:-DDDD

lebuktál! Kööööszi. :-)

2012. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Nem buktam le félreirtam...


De igazából tök feleslegesen mondok bármit is bizonyitani ugysem tudom...

Megkaptátok a kis zöld kezet TŐLEM. És ennyi


Mindnekinek jó babázást...

2012. febr. 15. 12:28
 25/26 anonim ***** válasza:

VICCELTEEEEM! :-))) Vagyis próbáltam...

szia

2012. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom egyébként nem lehetne-e kérvényezni hogy töröljék ezt az opciót, mert nagyon sokan csak hülyeségre használják, és ez sokszor akaratlanul is felbosszantja az embert. Mármint tudom, hogy nem fontos a százalék, stb., mégis dühös leszek ha valaki egy értelmes válaszomat lepontozza.
2012. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!