Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érzékeny a babátok a frontokra?

Érzékeny a babátok a frontokra?

Figyelt kérdés
Ha hidegfront jön a 4 hónapos kisfiamat nem tudom elaltatni. Csak nyűglődik egésznap. Mit lehetne tenni azért, hogy ilyenkor is tudjon aludni?
2009. jún. 3. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 13 hónapos, születése óta frontérzékeny. Hozzánk valószinüleg már ideért a hidegfront, mert délután egy órán át próbáltám ágyba parancsolni, mire nagy sirás rivás közepette elaludt. Sajna még most sem tudom, mit lehet ilyenkor tenni, mert semmi nem jó neki, se kinn, se benn, se enni, se aludni nem akar, csak sir. Igy marad az ölben cipelés, úgy legalább csendben van, pedig nem egy nagy ölbekéreckedő, de ilyenkor nálunk nincs más megoldás.
2009. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen a 9 hós lányom is születése óta frontérzékeny főleg a hidegre, na meg a szélre:(

Úgy mint az előző anya én sem tudok vele ilyenkor mit kezdeni.Ráadásul most még a foga is jön.Tuti hogy hamarabb fogok megőszülni mint ahogy azt terveztem:)

2009. jún. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem az őszülést én hamarabb elkezdem. Ha babakocsiba rakom sír. Ha kiveszem, sír. Ugyan ha ölben van csöndbe van, de volna egy két dolgom.... ami ilyenkor csúszik. Pedig a szeme olyan már mint aki 48 órán keresztül pislogás nélkül tévézett. Kár, hogy a frontra valami jó kis praktika. :S
2009. jún. 4. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!