Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebből lehet komolyabb baja?

Ebből lehet komolyabb baja?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja úgy kezdjük a napot, hogy fájdalomcsillapító szirupot adok a babábnak, mert ha nem kap akkor egész nap nyügős, semmi nem jó neki, nem bírok vele.
2012. febr. 13. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam, 10 percig jó volt neki aztán megint kezdte. Még aludni sem tud a fájdalomtól. Ezt csak azt tudja, akinek úgyanígy viseli a fogzást a babája. Nem evett 1 hónapig csak 50-60 ml tápszert etetésenként és nem hízott. Már meggyanúsítottak, hogy nem etetem a gyerekem, hogy elhanyagolom. Egyszerűen már az sem volt jó neki ha megsimogatom az arcát, nagyon sajnálom. Próbáltam már a chamomillát is, de semmi hatása sem volt.
2012. febr. 13. 21:01
 12/70 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan! 2 hónapja minden áldott nap ordít a gyereked, és nem gondolkodtál még el rajta, hogy lehet, hogy nem is a foga a baj? A fogzás általában hullámokban jön, hol jobb, hol rosszabb.

Szerintem állj le a fájdalomcsillapítóval, és inkább vizsgáltasd ki a kicsit!

2012. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
91%
Nincsen neked férjed, vagy nagyszülők, akik ha látják hogy mit csinálsz a babáddal, olyat rávágjanak a kezedre hogy napokig ne tudjál semmit megfogni? Hogy bocsájtod majd meg magadnak ha - ne adj' Isten - valami maradandó károsodása lesz emiatt a gyereknek? Gondolkozzál már el ezen, jó??
2012. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hogy nem a fájdalomtól ordít, hanem elvonási tünetei vannak! Erre nem gondoltál?
2012. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
88%
Ezt nem gondolhatod komolyan. Azonnali kivizsgálás kell annak a gyereknek, lehet már is károsodott a mája!!! Édes Istenem , az a szegény pici , vajon mit kell átélnie nap mint nap!
2012. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 A kérdező kommentje:
Kivánom nektek is ezt, hogy átéljétek. Voltunk orvosnál, a kórházban is, de jók a laboreredményei is és 2 orvos, és a gyerekorvos mondta, hogy a fogai jönnek. Jobb ha hagyom ordítani, ez is jó módszer. Rácsukom az ajtót és kész. Valaki lehet így csinálja és a májával sem lesz baj. Ezt megpróbálom én is holnap.
2012. febr. 13. 21:10
 17/70 anonim ***** válasza:
100%
Ne, mondjátok hogy ez csak vicc!!!!!!! Én ezt nem hiszem el! Vidd el orvoshoz a babádat és mondd neki, hogy vizsgálják ki.Nhogy valami baja legyen a sok gyógyszertől! Én elhiszem, hogy fáj neki, de nem az a megoldás, hogy minden nap gyógyszer! És a Nurofent csak 3 napig lehet adni napi max. 2-szer! A betegtájékoztatón rajta van. Oké, ha mondjuk az ember lánya szükség esetén 4 napig adja, talán attól nem lesz baj, de 2 hónapig??????
2012. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap? Az rengeteg idő. Ha reggel adsz Neki, és ettől egész nap nyugodt, akkor már nem a fájdalom miatt kell Neki!!! Gondolj csak bele. Egy felnőtt is pár hét alatt rászokhat a gyógyszerekre, nem egy ilyen csöpp baba.
2012. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
85%
Nem éppen úgy írsz a gyerekedről mint ha szeretnéd! Persze, most már jössz hogy itt meg itt a voltatok a gyerekkel, de ezzel már nem mented fel magad! Nem hiszem el hogy egy anya ilyet tud tenni a saját gyerekével!
2012. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
100%
Hiába vered itt magad kedves kérdező, attól még igazunk van. Nem vagy normális!!! Másnak is van gyereke, és nem tömi hónapokig fájdalomcsillapítóval. A gyereknek vegyél rágókát, meg dentinox-ot, te emg feküdj be egy pchihiátriára!!!
2012. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!