Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebből lehet komolyabb baja?

Ebből lehet komolyabb baja?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja úgy kezdjük a napot, hogy fájdalomcsillapító szirupot adok a babábnak, mert ha nem kap akkor egész nap nyügős, semmi nem jó neki, nem bírok vele.
2012. febr. 13. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
38%

2012 van, kedves utolsó! :)


Kedves Kérdező! Megértem, hogy ki vagy akadva, az én lányom is elég hisztis, bár ő nem a fogzás miatt, hanem mert sokszor próbálgatja a határokat.

Fogzásra vettünk neki ibolya gyökeret, azt rágcsálja, sokszor sírás a vége, de az abból kioldódó anyag eddig mindig segített megnyugodnia.

Valószínű azért is nyünyörög reggelente a picid, mert várja az adagját. Az én lányom 3 nap alatt hozzászokott a Nurofen sziruphoz, mikor lázas volt, és szinte várta, hogy kapjon. Fogtam a fecskendőt és szívtam fel bele sárgabarackos bébiételt. :) Úgy elcuppogott fél üveggel, hogy csak na. :) Utána szépen kapott ugyan ezzel a módszerrel 3 fecskendőnyi vizet is.

Valószínű én nem kapok 100% pontozást, mert nem írom azt hogy felelőtlen hülye vagy.

Hozzá teszem, hogy valóban nem játék a gyerekek gyógyszerezése, de azért azt ne felejtsük már el, hogy ezek vény nélkül kapható szerek, tehát annyira nem veszélyesek, mint itt sokan írták. És igen, ezt orvos mondta nekem is. Bár ők sokkal hülyébbek és tudatlanabbak, mint az itt válaszoló anyukák nagy része, de azért én hittem neki. Az én lányom pl 8 napon keresztül minden este lefekvés előtt kapott 1,5 ml Nurofent, mert a nem alvás veszélyesebb, mint ez a szer. Napi egyszeri kis adag nem fogja a sírba dönteni a gyereket. Ja igen, lehet ez is hülyeség, mert ezt is egy ismerős orvostól tudom.

2012. febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elottem szolokhoz, eloszor azt hittem, es meg remenykedem, hogy kamu a kerdes.

Igen, nagyon nagy baj lehet, sot. Sos vidd el a babadat kivizsgalasra, ahol mindent elmondasz az orvosnak, az igazat. Ez nagyon durva ... Orvosok a szuleim, es megkerdeztem most a velemenyuket, hidd el, biztos, hogy maradando nyomot hagyott ez az egesz a pici szervezeteben, a kerdes most az, hogy mennyire. Ne itt kerdezoskodj, ha szamit a gyereked elete, azonnal holnap menj orvoshoz.

2012. febr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? A nyolc nap nem egyenlo 2 honappal! Es a gyengebbek kedveert van a tajekoztato, amit valamelyik valaszolo be is masolt.
2012. febr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Timike, ne haragudj mar, de ha egy felnott napi egy fajdalomcsillapitot bevesz 2 honapon keresztul, neki sem tesz jot, illetve fuggoseget is okozhat ugyanugy. Attol meg , hogy veny nelkul kaphato, attol meg gyogyszer es nem cukorka. No komment.
2012. febr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ebből lehet komolyabb baja!
2012. febr. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap 23:02 : A Panadol sem alkalmazható 3 napnál tovább!!! Nyilván elolvastad a mellékelt tájékoztatót...
2012. febr. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem minek osztogatjátok a tanácsokat!Nincs ennek a gyereknek védőnője,háziorvosa?Vagy legalább egyetlen normális ember a családban aki megmondta volna már neki hogy mekkora butaságot csinál???!!!Komolyan mondom megáll az eszem és még van aki sajnálja is ezt a nőt?!
2012. febr. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sajnálom! Egyedül szegény babát féltem, az "anya" egy idióta. Már ha tényleg valós ez a kérdés.
2012. febr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
58%
csak annyira hogy holtan eshet össsze!!! Nem normális dolgo ez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu kérdés. Ilyen anya nincs, és figyeljétek a válaszokat, még most is meg akarja magyarázni hogy semmi baj azzal amit csinál.
2012. febr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!