Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebből lehet komolyabb baja?

Ebből lehet komolyabb baja?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja úgy kezdjük a napot, hogy fájdalomcsillapító szirupot adok a babábnak, mert ha nem kap akkor egész nap nyügős, semmi nem jó neki, nem bírok vele.
2012. febr. 13. 20:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
72%

Anyukááááák, ide azért írnak kérdéseket hogy értelmes, elfogadható és használható válaszokat kapjanak, nem? Mindenki szinte ORDÍTVA írta hogy te idióta, meg nem szabad, hülye anya vagy meg stb.....! Erre nézem hogy azoknak mind mind 100%-an hasznos válasz van kiírva! Aki meg tényleg próbált segíteni semmi! Miért?


Az én lányom is extra nyafi fogzáskor kérdező de nem folyton sír :( Valami más van itt és nem a fogacska! Ne add neki légyszi azt a fájdalom csillapítót, ahhoz már tényleg nagyon és nagyon SOS helyzetben szabad nyúlni! :( Hozzászokott a drága és mostmár ha nem adod oda akkor azért sír :( Séta közben is sír? Játék közben is? Tudom rossz hogy egész nap igényel nincs el egyedül de ez ilyen szakma! Ha sírós akkor sírós, ő egy ilyen mentalitású baba! Lányomnak van borostyánkő a nyakában és citromfű teát is iszik! Tudom meg látom hogy sok mindennel próbálkoztál de ne add fel és nyúlj rögtön a nurofenért! Én megpróbállak megérteni!

2012. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 kíváncsicska ***** válasza:
39%

Ha már mindent kipróbáltál akkor próbálj homeopátiát.Vesztenivalód nincs.

[link]

Egy próbát megér nem?Kúra szerűen kell használni 1 nap után ne várj csodát.Én a BORAX-ot javaslom az általad írt tünetek alapján.Sokan nem hisznek benne de lehet megérné kipróbálnod.

2012. febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 A kérdező kommentje:
Borostyánkő nyaklánc mennyire hatásos?
2012. febr. 13. 22:36
 44/70 anonim ***** válasza:
30%
Így hogy te tudod milyen előtte te leszel csak igazán az aki megfogja tudni mondani mennyire hatásos :) Lányomnak 4 hetesen tettem a nyakába és nyugisabb! De kitudja milyen lenne nélküle! Szerintem nektek segíteni fog, már ha mástól nem is hiszel benne és a pozitív gondolkodás az nagyon jó tud lenni :)
2012. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 A kérdező kommentje:
Hol árulnak ilyet?
2012. febr. 13. 22:43
 46/70 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak 6 hónapos korától hetente jött ki egy foga. 8 hónaposan 8 foga lett! Sírt - túléltük. 3 hónapig nem fogadta el a kanalat - ezt is túl éltük. Felváltva használtam a Dologélt és a Dentinoxot (utóbbit napi 3-szor). A Nurophent csak az áttörések előtt adtam éjszakára 2-3 napig. Panadolt elvől nem adok neki soha. remélem te nem azzal mérgezted a gyereked!

Előttem sokan írták már, hogy valószínű az ÁLLANDÓ sírás a függőségtől van sajnos.


Én csak reménykedem, hogy kamu kérdés, ha nem akkor nagy valószínűséggel nagyon beteg a babád :(

2012. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
74%
Minden bababoltban van borostyán lánc. Én a Müllerben vettem, szerintem használ! De csatlakozom az előttem szólókhoz, hogy ne adj neki több gyógyszert és mindenképpen menjetek el egy ALAPOS kivizsgálásra!
2012. febr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
15%
Mert mi a baj a PANADOL-al???????????? Lányomnak csak az használ..! Nurofentől 20 perc múlva ugyanaz van...! Ki ne találjátok hogy mérgező a panadol mert kiszaladok a világból :D
2012. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
100%

nem olvastam el az összes hozzászólást de muszáj leírnom! beleremegtem mikor elolvastam, majd infarktust kaptam!

most nem tudom hova tenni, hogy ez vicc vagy mi a fene???



1 éve egy 8 hónapos kisfiú meghalt mert az anyuka minden nap adott neki nurofent! máj-sokkot kapott majd a belsőszervei feladták a szolgálatot!

anyuka meg azt mondta a rendőrségnek, hogy az orvos mondta, hogy míg a fogzási tünetek nem múlnak addig adja neki.


borzasztó, 1012 van, tényleg ez megtörténik 2x is??? hogy juthat valakinek eszébe, hogy minden nap fájdalomcsillapítózza az egészséges gyerekét.

kérdező, azt írod, miért az jobb ha sír? igen basszus, inkább sírjon és veszem a fáradtságot és megvígasztalom, minthogy gyógyszerezzem!


holnap vidd el kivizsgálni a gyerekedet!!!

sok egészséget kívánok a picinek és hogy ne csinálj többet ilyet!

2012. febr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
2012. febr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!