Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos baba és az állandó...

25. hetes kismami kérdése:

5 hónapos baba és az állandó sírás?!

Figyelt kérdés

5 hónapos lányommal eddig is voltak gondok, nagyon kevés az alvásigénye, képes 10 órát is fent lenni alvás nélkül, refluxos és nagyon sírós baba.


Nem fogadja el a püréket, babaüdcsiket, és fordulni sem akar. Ezek még úgy gondolom, hogy elfogadható dolgok, hiszen anya vagyok. Sőt, a kis ínyét is kenem géllel, ha esetleg jönne a foga. DE! Teljesen úgy gondolom, hogy valamit rosszul csinálok, mert a gyerekem (nem hasfájós) minden nap belekezd egy 3-4 óra hosszás hisztibe, de úgy, hogy ha felveszem, stb, nem nyugszik meg, sőt, fújni kell az arcába, hogy vegyen levegőt is. A séta sem segít, és az sem, ha beteszem a kocsiba és megyünk. Eszik rendesen, méretei is teljesen oké, csak egyszerűen nem tudom, mi a hiszti tárgya. Nem kapkodtuk fel, bár tény, apja nem érti meg, hogy ne rúgja fel az egyébként is nehezen beállított napi rendemet, mert velem tol ki, vagy ilyesmi. Kilátástalannak látom a dolgot és rossz anyának tartom magam, mert nem tudok segíteni a babámon. Ha elmegyek kiszellőztetni a fejem, a férjem állandóan hív, nem találja fel magát, vagy alapból siettet, hogy hol vagyok már, kicsi nyugtom sincs. Nem az alvás hiánnyal van gondom, hanem azzal, hogy nem tudom kezelni a helyzetet. Imádom, a lányom a mindenem, de egyszerűen úgy érzem, hogy elég. Nem bírom tovább! MIT TEGYEK? Kérlek titeket, csak olyan válaszokat írjatok, amik nem sértőek, és segítő, építő jellegűek. Köszönöm.


2012. febr. 28. 15:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsodat, van itthon Nur.baby, tegnap vettem, ha esetleg kellene. Este akkor adok neki, hogy esetleg könnyebben vészelje át az éjszakát. Folyamatosan eszem magam emiatt, mert azt hittem, valamit én csinálok rosszul. :(

Lehet, azt kellene, hogy ha most adok neki N.babyt és nem múlik, beviszem a gyerekosztályra és kérek egy teljes körű kivizsgálást.

2012. febr. 28. 16:30
 12/14 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon köszönöm Neked is a választ, és bár ma már nem tudok, de holnap veszek egy ilyen kendőt!

Nagyon jól esik, hogy ilyen segítőkészek vagytok! :)

2012. febr. 28. 16:33
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha bababoltban veszed a kendőt, akkor szánj rá egy jó fél órát, rakd bele a babát, kérd meg az eladókat, hogy segítsenek megkötni, és sétálj a babáddal úgy, hogy benne van, egy pár kört az üzletben. Látni fogod, hogy tetszik-e neki. Ha a neten akarod vásárolni, akkor vegyél egy használtat, úgy nem olyan drága, és már elég olcsón vannak kendők, nem kell egyből a méregdrága márkásakkal kezdeni, elég egy Nandu is így elsőre, szerintem. Aztán majd meglátod. Igen, egyébként a Mei Tai-t az én lányom se szereti. Nekünk most ilyen van, a mai napig használom!

[link]

csak persze pirosban!

:)

Majd írj!

2012. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy vagytok?

2012. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!