Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babás vagy a sima kórházi...

A babás vagy a sima kórházi szobát választottátok szülés után? Miért? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mindkettővel kapcsolatban hallottam jót is, rosszat is, és még nem tudtam eldönteni.


37 hkm


2012. márc. 4. 10:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Sima szobába kértem magam. Számomra jó volt, hogy pár nap volt a szülés után, amíg regenerálódtam. Aki császárral szül, annak meg magát is nehéz ellátni az első pár napban, nem még a babáról gondoskodni. És olyan jó volt várni, hogy mikor hozzák etetni. :) Mindkét lányommal sima szobában voltam, de ha még szülnék, akkor is ezt választanám. Pénteken szültem és hétfőn jöttem haza, addigra rendbe jöttem, megerősödtem.
2012. márc. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

OFF: 16-os! Csak nem a Szent Imrében szültél?

Én igen... és nagyon hasonló a véleményem. (15-ös)

2012. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
16os vagyok,nem a Szent Imrében, esztergomi Vaszary Kolos Kórházban,de többet biztos nem inkább fizetek de keresek egy normális kórházat, a szülésznő és egy két nővér nagyon rendes volt,de a többi.....a csecsemősök....na ők említésre sem méltóak
2012. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!