Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit "illik" babalátogató...

Mit "illik" babalátogató alkalmával vinni?

Figyelt kérdés

Csak arra lennék kíváncsi,hogy mit szokás vagy mi az amit érdemes ilyenkor vinni? Mert én eddigi életem során talán 2szer vagy max 3szor voltam babalátogatóban, de akkor még kisebb voltam meg nem nekem kellett erről gondoskodni. Viszont most valamit vinnünk kell majd a párommal. És még valami ilyenkor csak a babának szoktak ajándékozni vagy esetleg az újdonsült anyukának is? Biztos neki is jól esik, ha kap valamit, nem? Ne nézzetek tudatlannak. Szeretnék tanácsot kérni tőletek. És még valami, mikor jó, ha megjelenünk. Mert nyilván gondolom általában nem biztos, hogy az első időkben örülnek a vendégeknek a közeli rokonokon vagy családokon kívül. Vagy mindenki más?

Előre is köszönöm a válaszotokat!!


2012. márc. 6. 17:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én aminek nagyon örültem: babaruha(felhívtak, hogy hányas méretet hord, annál eggyel nagyobbat kapott a kicsi), popsitörlő (soha nem elég), pelenka, fürdető, rágóka, csörgő.

Én is kaptam bonbonokat, sőt a férjem egy üveg bort is kapott. :)

Hívd fel az anyukát, hogy mikor mehettek, akkor nem érkezhettek rosszkor. :)

2012. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Bölcsőhinta, nem drága (5000 ft) és nagyon szeretik a babák.

Hordozókendő

2012. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is a pelenkának örültem mindig (sőt a mai napig örülök, ha kapunk:D). Ez mellett popsitörlő. Én kaptam még a kórházban babanaplót, annak is örültem, de kérdezd meg anyukától van-e már neki. Természetesen a pelusra is rákérdezhetsz, melyik fajtát, hányas méretet vegyél.
2012. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 kíváncsicska ***** válasza:
Persze megint mindenki a pelust írja, de ha azt tervezed kérdezd meg milyent használnak, mert nagyon nem mindegy.Mert lehet neki a pampers premium care jön be te meg beállítas egy huggis pelussal akkor max a kötelező köszönöm hagyja el a száját,pláne ha a méret még kicsi is.Törlőkendő megint ilyen.Sokaknak nem mindegy milyen.Szerintem a fürdető szerek is jó ötlet, de abból szerintem csak és kizárólag a Johnsons termékeket.Mert azokat később is tudja használni ha esetleg most gyógyszertári dolgokat használ és azok jó minőségűek is,vagy esetleg vásárlási utalványt vagy valamelyik bababoltba vagy C&a vagy olyan üzletbe ahol akár felnőtt ruhák is vannak.
2012. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: bocs, de nem biztos, hogy a Johnson's cucc jó ötlet. Elég sok anyukától hallottam, hogy kiszárította, kiütötte a gyerek bőrét. Nyilván nem minden gyerekét, de ezzel is mellé lehet lőni.
2012. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!