Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kikészít az 1 évesem, mit...

Kikészít az 1 évesem, mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Nem játszik el egyedül, ha valamit próbálok csinálni, pl mosogatok, vasalok lóg a lábamon és sír, vagy olvasni akarok neten, most is itt üvölt mellettem és nem tudok vele mit kezdeni, mert sírni akar. Nem hagy békén,már teljesen kikészít.
2012. márc. 7. 16:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen idoszak, mint a tobbiek is irtak. Nalunk is ez megy. Egesz nap en vagyok a picivel, es bizony, neha jo leulni par percre. Olyankor sir, de, ha latja, hogy el vagyok foglalva, es meg nem faradt, almos es nyugos, akkor arrebb megy es eljatszik par percig magaban, de tenyleg minimalis idore:) Igazabol a laptop es az iroasztal vagy, ha eszem, az ebedloasztal az a hely, ahol nagyon szeretne velem lenni:) Ha a tv elott ulok le, akkor eljatszik tovabb is, jarkal, nezelodik. Ugyhogy sokszor a tv elott eszem:) Minden gyerek mas, mindenkinel mas-mas praktikakat lehet bevenni, hogy egy picit magaban eljatszogasson. De emellett tenyleg egesz nap jatszunk, olvasunk, stb. Es velem alszik, megspekelve ezt ugy 1-2 orankenti ebredesekkel. De ez egy ilyen idoszak most, ez nem szamit semmit. Regebben lustabb voltam, szerettem aludni delig is akar, mikor lehetett, nagyon kenyelmes voltam. Soha nem gondoltam, hogy kepes vagyok ilyen tempora. Es meg elvezem is, annak ellenere, hogy iszonyatosan faradt vagyok es kialvatlan. De boldog!:)

Szerintem, probalj valami ujdonsagot mutatni neki, azzal el lesz egy ideig, pont eleg ido ezt-azt megnezni a neten, elintezni a tennivalokat. Vagy eldugni jo par hetre a kedvenc jatekait, addig valami ujjat adni nek es valtogatni. En meg feladatokat szoktam adni neki. Pl. menj oda, nezd meg a kutyust, hol van, vagy valamit hozzon oda nekem. Es akkor elindul megkeresni a dolgokat, addig pont par dolgot meg lehet nezni. Amugy tenyleg foglalkozni kell a babaval, maskepp nem megy. Azert sir, mert igenyli a tarsasagod, hogy odafigyelj ra. Van par perces elterelo par praktika, de nem sok idot jelent:) En is inkabb akkor csinalom a dolgaimat, ha alszik.

2012. márc. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!