Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak a babámra ilyen...

Mit adjak a babámra ilyen melegben? Még csak három és fél hetes és félek rövidujjúban kivinni, de hosszú ujjúban lehet melege van. Légysz írjatok, hogyan öltöztessem, mert nincs tapasztalatom.

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rövidujjú vagy ujjatlan rugi, pelenka, vékony zokni. Ha mély kocsiban van (nem éri szél) akkor nem kell a fejére semmi, ha mozog a levegő, akkor kis, laza sapka
2009. jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egy vászon sapi mehet rá, akár milyen meleg van!

kicsike ő még, hogy sapka nélkül legyen

és ha neked megnyugvás, akkor egy vékony pamut felső vagy ingecske, meg egy pamut nadrág, zokni

én vinnék egy textil pelust is, ha netán hűvösebbet éreznék, és tűző nap ellen is kiváló

2009. jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidd nyugodtan rövidben, de legyen bekészitve hosszabb ruha, textilpelus, kis sapi. Amint kiérsz, meglátod, mi kell még rá. És ne aggódd túl magad, nagyon meleg van!!! Inkább a napsütés ellen kell védekezni, arra figyelj jobban!
2009. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az én fiam is ilyen időben született.Én rövid ujjú bodyt adtam rá egy vékony sapit és kis zoknit.Plussz vittünk minden sétakor egy hosszú de vékony nacit és felsőt.Takarónak elég a textilpelus.
2009. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Adjál rá nyugodtan rövid ujjut.Én is aggodom minden öltöztetésnél,és probálom elfogadni,hogy MELEG van.Egyébként sem szabad őket tul öltöztetni,még nem igazán jo a hőháztartásuk.Ha be van öltöztetve és még meleg is van nem tudják ugy leadni a hőt és tul melegednek ami veszélyes is.Kis zoknit én is szoktam ráadni.
2009. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, megpróbálom nem túlaggódni magam és lazábban öltöztetni.
2009. jún. 15. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!