Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam ma 10 hetes és még...

A fiam ma 10 hetes és még mindig nem kapta meg a két hónapos oltását, mert magas a baktériumok csíraszáma a levett garatmintában. Másnak is csúszott ennyit az oltás?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve.A doktornő szerint, lehet hogy a fürdővízből nyelt (?), vagy a könnycsatorna elzáródás egyik következménye. Na, mindegy.. Az a lényeg, hogy ahogy előadta, minden önbizalmam odalett és kissé be is fordultam, hogy rossz anya vagyok...
2009. jún. 11. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

az én babámnál minden oltás 1 hónapot csúszott! nem gon, mert akár 6 hetet is csúszhat. az oltás ettől függetlenül hatékony.

ugyanmár, dehogy vagy rossz anya!! azért, mert nyelt a vízből???!!!az enyémnek egyszer a fürdővíz a fülébe ment és begyulladt szegénynek, de ilyen dolgok óhatatlanul előfordulnak.

az oltás miatt ne aggódj, csúszhat.

2009. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Megnyugodtam!

2009. jún. 11. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt tényleg, semmi okod rá! az oltás nem gond, hogy csúszik, az al ényeg, hogy utána a többit is csusztatni kell, hogy meglegyen a 4 hét közöttük. az én fiam is később kapta az oltásokat,mert vérszegénység miatt szúrkálták, és addig nem akarta a doki a védőoltást beadni neki. Ettől nem vagy rossz anyag, ne is gondolkozz ilyeneken:-) az, hogy valahonnan összeszedte ezt az nem jelenti, hogy te figyelmetlen vagy, vagy bármi ilyesmi:-) Szóval fel a fejjel, meglesz minden oltás:-)
2009. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második válaszolónak is!!!
2009. jún. 11. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!